2726
آره از امشب باید کلومیفن بخورم. از وضعیت جناب شوهر خبر ندارم یکسال و نیم پیش آز داده. دکتر براش آز ن ...

منم این ماه میخوام مصرف کنم امامیترسم‌بچه ها میگفتن کیست میاره

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
آره دیگه دقیقا همه اینا توهم بارداریه. راهی که میشه به علائم بیخیال بود رو باید کشف کنیم. هر دردی رو ...

من این ماه عروسی خواهرم بود.باورت نمیشه حتی تواون لحظه ها هم فراموش نمیکردم

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه دیگه عزیزم .سونو نشون میده دیگه .چون من چند وقت پیش که رفتم تنبلی داشتم یکی دوماه متفورمین مصرف ک ...

ینی با یکی دوماه مصرف تنبلی ت رفع شده بود؟

نیلو جون شما چند وقته اقدام میکنی؟من ماه قبل که اقدام کردم ده روز انداختم عقب دلیلش چیه ؟شماهم اینطو ...

عزیزم من این ماه ماه ۹ اقدامم

البته اگه یه ماهی که واسه کیست دارو خوردم رو کم کنم میشه ماه ۸اقدام

منم ماه پیش ۶ روز عقب انداختم

نمیدونم الان تاریخ منم بهم ریخته باید منتظر این ماه باشیم

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
2728

دوستاى خوبم تروخدا از خدا زورى بچه نخوايد من به چشم ديدم كه چيزى رو زورى از خدا خواستن ونتيجه ى خوبى نداشته دونفر از آشناهامون با هزار بدبختى وآى وى اف باردار شدن الان دوتاشونم بچه هاشون اوتيسم دارن مادراشون از خون گريه ميكنن من حاملگيه اولم رو كورتاژ كردم انگار دنيا به آخر رسيده بود برام ولى دوستل بعد خدا بهم به فرشته داد تو اون دوسال از هر جهت تو زندگيم وكارم پيشرفت كردم اگر همون موقع بچه دار ميشدم اين اتفاقاى خوب برام نميافتاد اگر اتفاق بدى برامون ميوفته حتما خيرى درش هست كه ما متوجه نيستيم ولى خدا براى بنده هاش بد نميخواد هر چيزى به موقعش به بهترين نحو برامون اتفاق مي افته سعى كنيد از زندگى لذت ببريد واز كنار همسروتون بودن لذت ببريد هدف فقط توليد مثل نيست هدف به سعادت وكمال رسيدنه انشا الله به لطف خدا به موقع دامن همه ى منتظرا سبز ميشه وخدا يه فرشته ى ناز مثل دختر من تو دلتون ميكاره كه از دستش وقت نكنيد دستشويى بريد 😂😂

ینی با یکی دوماه مصرف تنبلی ت رفع شده بود؟

اره دوبار بعد ازون رفتم سونو میخاستم فقط بدونم مشکلی چیزی نداشته باشم برا اقدام اماده باشم که دیگه تنبلی تخمدان نداشتم .الان ماه دومه اقدامم

بچه ها خیلی ناراحتم دیشب دزد اومده خونه پدرشوهرم. تلویزیون و طلا و یه مقدار وسیله برداشتن بردن.

انشاءالله خدا این دزدا رو به راه راست هدایت کنه و اموال پدرشوهرمم بهشون برگرده.

بچه ها خیلی ناراحتم دیشب دزد اومده خونه پدرشوهرم. تلویزیون و طلا و یه مقدار وسیله برداشتن بردن. انش ...

خدا كنه خونه و مادر شوهر منم دزد بياد خود مادرشوهرم رو بدزده از دستش راحتشم😂😂

خدا كنه خونه و مادر شوهر منم دزد بياد خود مادرشوهرم رو بدزده از دستش راحتشم😂😂

خدا نکنه عزیزم همیشه دعای خوب کن. بگو خدایا مهر و محبت منو بنداز تو دل مادرشوهرم و مثل مادر در حقم خوب باشه. به همین راحتی و زیبایی

خدا نکنه عزیزم همیشه دعای خوب کن. بگو خدایا مهر و محبت منو بنداز تو دل مادرشوهرم و مثل مادر در حقم خ ...

اون دلش سياهه مهر ومحبت حاليش نيست اينجورى ميتونم خوب براش دعا كنم كه يه شوهر خوب كنه از ايران ببردش تا من از دستش راحت شم باورت نميشه همين الان با شوهرم ميخواستم جايى برم به جاى من اون با شوهرم رفت انقدر حالم بد شد بلند بلند مثل ديوونه ها ميخننديدم

اون دلش سياهه مهر ومحبت حاليش نيست اينجورى ميتونم خوب براش دعا كنم كه يه شوهر خوب كنه از ايران ببردش ...

قبول دارم چی میگی ولی تو هم قبول کن اینکه شوهرت پشتت باشه خیلی مهمه. شوهرت باید میگفت میخوام با خانمم برم

خدا بزودی خوشحالت کنه عزیزم همین ماه دیگه جواب بگیری .

خدا از زبونت بشنوه عزیزم

ایشالله قسمت هممون بشه

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
2706