2703
2553
هیچی خدانخواسته

انشالله خیلی زود دامنت سبز بشه عزیزم.واست دعا میکنم😍😍😍

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد

بچه ها من افسرده شدم

قرص مرص چی بخورم

😅

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فلوکستین قبلا خوردم

کسی بوده تجربه داشته باشه

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
2456

بچه ها من یه بار روز۱۷ام رفتم سونو ۴ماه پیش گفت تخمک آزاد کردی

یه بار این ماه رفتم گفت فلیکول ۱۶داری

هیچ کدوم از سونوها نگفتن تنبلی تخمدان دارم.

ممکنه تبلی تخمدان داشته باشم؟

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
بچه ها من یه بار روز۱۷ام رفتم سونو ۴ماه پیش گفت تخمک آزاد کردی یه بار این ماه رفتم گفت فلیکول ۱۶دار ...

نه دیگه عزیزم .سونو نشون میده دیگه .چون من چند وقت پیش که رفتم تنبلی داشتم یکی دوماه متفورمین مصرف کرذم رفتم باز سونو دیگه نداشتم رفع شده بود

2714
نه دیگه عزیزم .سونو نشون میده دیگه .چون من چند وقت پیش که رفتم تنبلی داشتم یکی دوماه متفورمین مصرف ک ...

آخه اونو فلیکول ۱۶ امروز دیگه شده ۲۴ دیگه ولی چرا کیت میزنم مثبت نمیشه؟

میگم نکنه پوچ‌ باشه یعنی اگه میخواست پوچ بشه سونو بهم میگفت؟

آخه اونو فلیکول ۱۶ امروز دیگه شده ۲۴ دیگه ولی چرا کیت میزنم مثبت نمیشه؟ میگم نکنه پوچ‌ باشه یعنی اگ ...

نمیشه رو کیتا خیلی جساب کرذ .من خودم ماه قبل کیت زدم اصلا مثبت نمیشد فقط یبار هاله انداخت .برا همین دیگه استفاده نمیکنم .فقط اقدامتو داشته باش انشالله که میشه .

نمیشه رو کیتا خیلی جساب کرذ .من خودم ماه قبل کیت زدم اصلا مثبت نمیشد فقط یبار هاله انداخت .برا همین ...

نه گلم برامن کیت ماه قبل دقیق جواب داد اون باری که هاله انداخته باید حتما ۷ساعت بعد دوباره کیت میزدی

مخصوصا کیت مدیکور حتما جواب میده

نه گلم برامن کیت ماه قبل دقیق جواب داد اون باری که هاله انداخته باید حتما ۷ساعت بعد دوباره کیت میزدی ...

شبش دوباره زدم منفی شد .برا من جواب نمیده .یا واقعا تخمک گذاری ندارم

2706