2726
سارااااا اول تو خون میاد هورمونش. میزنمتااا😀😀😀من اطلاعات اینترنتیم فوله. انقد که شب و روز در حال ...

😂😂😂😂هاااا راست ميگيييي اصلن حواسم نيست گيج ششدم بخداااا🙈🙈🙈😒🤣🤣🤣🤣🤣

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به همون لوسيوني ميگيم ترشح ديگه،خب تمام علايمو داري ديووونه ديگه چي ميخوااااييييي

خیلی کمه. من مثل تو درد ندارم فکر کنم داره پریم میاد. ندا هم مثل تو فکر میکرد داره پریود میشه ولی من اینجوری نیستم. ان شالله که مال منم خبری باشه حالا منتظر میمونم

دلخوشی یعنی یه جفت دست و پای کوچولو وسط زندگی دو نفرمون  
خوون زودتر نشون میده

ميگماااا ندا ٢٠٠ بود رنج بتاش قشنگ پررررنگ انداخت واسش يعني واسه من ممكنه مثبت باشه كه هيچي نميندازه؟اخه هر دو روز ميگن دو برابر ميشه

بابا من مطمعنم منفيههههه مطمعنممممممم

2728
بیاااا مهسا هم حرفای منو تایید میکنه. آفتاب آمد دلیل آفتاب😁

😂😂😂تو بگو من پشت سرت مهرتایید میزنم

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
😂😂😂😂هاااا راست ميگيييي اصلن حواسم نيست گيج ششدم بخداااا🙈🙈🙈😒🤣🤣🤣🤣🤣

😂😂😂😂پاشو برو آز بده خیال خودتو یه جمع نگرانی رو راحت کن. انقد از دست تو حرص میخورم الانه که پریود شم😂😂😂

خیلی کمه. من مثل تو درد ندارم فکر کنم داره پریم میاد. ندا هم مثل تو فکر میکرد داره پریود میشه ولی من ...

نيلا امروز دردم خيلييي كمتر از ديروزه

ديروز فك كنم اثر همون دم كرده بابونه گاوزبون و نبات بود كه اونجوري درد گرفتم اخه خيلي طبعش گرمه

من این ماه میخوام اقدام کنم

موفق باشی عزیزم،ایشالله خوش خبر باشی😍😍😍😍

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
😂😂😂😂پاشو برو آز بده خیال خودتو یه جمع نگرانی رو راحت کن. انقد از دست تو حرص میخورم الانه که پریو ...

عاقااااا يه شرط دارهههه

بيبي بزن تا برم آز بدم...قبوووولهههه؟؟؟

😂😂😂تو بگو من پشت سرت مهرتایید میزنم

😂😂😂دمت گرم. ببینیم میتونیم سارا رو گولش بزنیم بفرستیم آزمایشگاه😃😃😃

😂😂😂دمت گرم. ببینیم میتونیم سارا رو گولش بزنیم بفرستیم آزمایشگاه😃😃😃

این برو نیست

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
بابااااا جهشی کی بودین شما 🤣🤣🤣

😂😂😂😂😂

عاقااااا يه شرط دارهههه بيبي بزن تا برم آز بدم...قبوووولهههه؟؟؟

بابا من علائم ندارم. منفی میشه میام باهات دعوا میکنما😂😂😂

2706