2703
2553
نه دیگه اتفاقا برعکس. اول پروژسترون تو خون زیاد میشه. شاید هنوز اونقد زیاد نیست که بی بی نشونش بده. ...

خب دقيقا ديگه...

بايد صبر كنم يا پري بيادش يا بيبي چك مثبت شه

وقتي حتي تو ادرار هورمون بارداري نيست چه توقعي هست كه تو خون باشه!!!

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو آز بده دیگه مردم از دلشوره ببینم نی نی داری یا نه😭😭😭

نيييلاااااا اخه حتي هورمون بارداري تو ادرارم نيست آزمايش كه معلومه منفيه

اگر تا هفته ديگه نه پري شدم نه بيبي چك مثبت شد ميرم سونو ميدم

من واسه خودم دلشوره ندارم چون هیچ کدوم از این علائمو ندارم. الان درگیر حاملگی تو شدم😂😂😂

😂😂😂😂😂منم ميخوام مث تو بزنم به كوچه علي چپ اگههههه بتوووونممممم

2720
تو بيا برو سونو من مطمعنم فوليكول تپل داري ،اونوقت منم ميرم بيااااا بروووووو

ما پول نداریم سرماه شده😁تو برو فعلا من ماه بعد 

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
نيييلاااااا اخه حتي هورمون بارداري تو ادرارم نيست آزمايش كه معلومه منفيه اگر تا هفته ديگه نه پري شد ...

خوون زودتر نشون میده

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
2714
خب دقيقا ديگه... بايد صبر كنم يا پري بيادش يا بيبي چك مثبت شه وقتي حتي تو ادرار هورمون بارداري نيس ...

سارااااا اول تو خون میاد هورمونش. میزنمتااا😀😀😀من اطلاعات اینترنتیم فوله. انقد که شب و روز در حال سرچ بارداری هستم

دلخوشی یعنی یه جفت دست و پای کوچولو وسط زندگی دو نفرمون  
الان ترشحاتت چجوريه؟دردت چي؟

ترشح ندارم. گاهی یه حالت لوسیونی ازم خارج میشه. درد زیر شکم و کمر دارم. اونم گاهی. شبا خیلی بیشتر میشه دردام. توی روزم چند ساعت یه بار یه دردی میاد دوباره میره. دیشب معدم درد میکرد و میسوخت. احساس میکردم غذا سر دلم مونده. باد کرده بودم

نيييلاااااا اخه حتي هورمون بارداري تو ادرارم نيست آزمايش كه معلومه منفيه اگر تا هفته ديگه نه پري شد ...

یعنی امروز نمیری آزمایش خون بدی؟😔😔😔

ترشح ندارم. گاهی یه حالت لوسیونی ازم خارج میشه. درد زیر شکم و کمر دارم. اونم گاهی. شبا خیلی بیشتر می ...

به همون لوسيوني ميگيم ترشح ديگه،خب تمام علايمو داري ديووونه ديگه چي ميخوااااييييي

2706