2737
2734
عاشق منی   وای خدا حالا که اینجوره  ااااااااااااااااااللللللهههههییییییییی آآآآآآآآآآآمم ...

قلبوووونت فدای دل مهلبوونت عشقولی

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
پس يبار باردار شدي....شانست خيلي بالاس بازم زووووده زوووود بشي عزيزممممم🌹🌹🌹🌹🌹

نه عزیزم من اصلا شکایتی نمیکنم کاشکی زودتر بیان و منو از این زندگی بخور بخواب راحت کنن خودم خسته شدم فقط یا خوابم یا باز دراز کشیدم گوشی دستم گله نمیکنم اصلا با خدا هم عهد بستم بهم بچه بده اصلا نگم اه نخوابیدم اصلا ناشکری نکنم😀😀😀آره یبار سقط داشتم ولی نفهمیدیم مشکل کجاس و چرا اینطوری شد 

خدایا هزاران مرتبه شکر که صدامو شنیدی .....
اين برا دفعه قبله  چه خوشگله😍

آره بارداری اول فقط عکسشو دارم خبر میدادم به خالش 😀😀😀وای شوهرم هم که نگو انگار 10 ساله در انتظار بچه بودیم خیلی هیجان زده شده بود همدیگرو بغل میکردیم و گریه میکردیم ازش فیلم هم گرفتم بی بی چک و با یه دست لباس نوازدی گذاشته بودم رو میز فیلم میگیرم میگم برو ببین چیه میگه واسه من چیزی خریدی بعد نشست بهت زده و چاش از حدقه میخواست برنه بیرون تا حالا اونو اینجوری ذوق زده و خوشحال ندیده بودم یجوری بوسم میکرد که انگاری چی شده وای چه روزایی فقط خاطراتش واسم موند و یه عکس 

خدایا هزاران مرتبه شکر که صدامو شنیدی .....
برای چیه قرصش؟؟

برای تنظیم پری میخورم.یکم هم اثر ضد بارداری داره ولی مثل ال دی نیست

هر وقت دلتون شکست یا از ته دل خوشحال بودید برام دعا کنید مادر بشم. به مادراتون بگید برای من دعا کنن.اگر دوست داشتید برام صلوات بفرستید.
2706