2410
2553
آقا میدونه  ببین نقشههه لوله ها زانوها آب بندی لوله ها همه چی تو نقشه هست

صحیح😐

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
چرا به حق چیزای نشنیده الان که شنیدی     از حال لوله هام فقط مهسا خبر داره

دیدم حمایت کردازتون😏

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من روز دهممم بنظرت منم فردا بزارم 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁هنوووز 20 روز مونده بنظرت مثبت میشههه؟؟  ...

اصلا رسیدی به روز تخمک گذاری؟

نکنه شماگرده افشانی میکنید

2456
من روز دهممم بنظرت منم فردا بزارم 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁هنوووز 20 روز مونده بنظرت مثبت میشههه؟؟  ...

تو بهتره کیت تخمک گذاری استفاده کنی 😂😂😂😂😂اون مثبت میشه 😂😂😂

خدایا هزاران مرتبه شکر که صدامو شنیدی .....
2714
تویه اتاق طبقه بالا با مادرم که پایینه خونمونم ماله خودمون نیست مستاجریم 

چی بگممم والاه بگم پس برا چی ازدواج کردی نامردی هست نمیدونم چی بگم بهت

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
تو بهتره کیت تخمک گذاری استفاده کنی 😂😂😂😂😂اون مثبت میشه 😂😂😂

نامرد آخه اونم مثبت نمیشههه😜😜هموون بی بی چک یه راست میزنم تو خط حاملگی😁😁😁

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
اصلا رسیدی به روز تخمک گذاری؟ نکنه شماگرده افشانی میکنید

بلی ما قارچ هستیم😁😁گرده افشانی میکنیم با هاگ هرجوور بشههه حامله میشیم ما بدون تخمکممم میریم تو خط حاملگی مگه قراره تخمک گذاری هم کنیم دوتا از سوپر تخم مرغ گرفتمم نشستم روشوون😂😂😂

خبر بداینکه  این ماه هم مامان نشدم😣😣😣

ناراحت نشوو انشالاه ماه بعد استرس به خودت نده ببین من زدم تو خط بیخیالی😁

چرا هستم 😕 میگم قطره ویتاگنوسم از امشب خوردم . بنطرتون خوبه؟

چندم سیکلتی؟ تا20ام هیچی دیگه استفاده نکن والاه منم پلی کیستم شدید تو فولیکول بالغ داشتی؟؟ 

2706