2410
2553
نزدیکه سه ساله..از همون اول جلوگیری نداشتیم ولی...خودم ۲۲وشوهرم۲۵سالشه

اگه میبینید انتظارتون طبق حرف دکترتون بی نتیجه است و توانایی هزینه کردنم دارین برین دنبال روش های نوین.هرچند شما و همسرتون سنی ندارین و بازم فرصت دارین

من 4ساله که منتظرم پافشاری بیهوده و البته دخالت اطرافیان باعث شد که نرم دنبال روشهای پیشرفته. بعضی وقتا هرچی دوندگی کنی به جایی نمیرسی پس چه بهتر که هم فرصت رو از دست ندین هم هزینه الکی نکنین.

من هم خودم مشکل دارم هم شوهرم. شما چی?? مشکلی دارین

اگه میبینید انتظارتون طبق حرف دکترتون بی نتیجه است و توانایی هزینه کردنم دارین برین دنبال روش های نو ...

آبج جون خودت چند سالته؟

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کی فردا صبح بی بی چک میزاره ؟؟؟؟؟؟؟؟من تقریبا فردا میشم 29 ام سیکلم به نظرتون بزنم جواب منفی یا مثبت بودنش معتبره ؟؟؟سیلم 30 تا 32 روزه هست

خدایا هزاران مرتبه شکر که صدامو شنیدی .....
2720
اگه میبینید انتظارتون طبق حرف دکترتون بی نتیجه است و توانایی هزینه کردنم دارین برین دنبال روش های نو ...

سلام عزیزم 

روش نوین منطورتون امپول و قرص و ای یو ای و اینا هست؟

دکترم میگه خیلیها اینجوری هستن وبا ای یوای نتیجه گرفتن ولی راستش دلم میخواد طبیعی باردارشم ...بعدشم گاهی میگم شاید مصلحته خدا تواینکه یکم دیربهمون بده درکل نمیدونم چیکارکنم با اینکه دوساله دکترمیرم ولی باز امیدم به خداست..این ماه خیلی امید دارم کاشکی امیدم ناامیدنشه..خودم تنبلی دارم ولی خب با دارو فولیام خوب میشه شوهرمم یکم ضعیفه که سه ماهه دارومصرف میکنه..دلم میسوزه وقتی میگه داروها داره تموم میشه ولی هنوز خبری نیس

...نزدیکه پنج ساله که منتظرم  ...هرکی امضامو دید واسم صلوات بفرسته...لطفن🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏.....یه حسی تو دلم میگه که دیگه وقت براورده شدن خواسته من شده😍😍😍😍😍یعنی میشه؟؟؟🤤🤤🤤🤤🤤🤤خدایا شکرت که خواسته من با خواسته خودت یکی شد😍😍😍😍😍😍😍😍چه دیدنی بشه اون لحظه ای که شوهرم انقد غرق کوچولومون بشه که منو واسه لحظه ای یادش بره😊😋😋😍😍🤤🤤🤤🤤.......خدایا دلم خیلی گرفته😔😔😔میشه بغلمو پرکنی؟؟😭😭😭😭😭(۴۰۰/۲/۲۰)امروز بعد ۱۳ روزتاخیر دوباره پری شدم😔😔😔کلی فکروخیال کرده بودم میخواستم فردا برم ازمایش بدم..خدایا مگه یه ادم چقد تحمل داره😭😭😭😭😭(۴۰۰.۳.۳)❤❤بعداز این همه سختی وحس وحال گوناگون خدای من درکمال ناباوری یه دخترناز نصیبم کرد درحالی که دکترم گفته بود امکان باردارشدن به طور طبیعی نیس (دکترم هم به شدت ادم بااعتقاد ومسعولیت پذیری بود وبعداز خدا میتونم بگم دست اون برام افتاد ومن باردارشدم ودوران پرخطری هم داشتم که به لطف ایشون زودتر از موعود ولی به سلامت بچمو دنیااوردم..میخواستم متن بالا رو پاک کنم ولی گفتم به یادگار بمونه که یادم همیشه باشه چقد سختی کشیدم تا خدا منوهم لایق مادرشدن دونست ولی میخوام بگم الان که این متنو میخونم واقعن خندم میگیره که چقد بیخودی استرس کشیدم وناراحت شدم ومیتونستم خیلی کارها بکنم که نکردم چون خدا خودش موقعش که برسه خواستتو اجابت میکنه..ودیگه اینکه قرار نیس با بچه دارشدن تمام مشکلات گذشته حل بشه همه چی سرجاشه فقط یه نیرو و موجود قشنگی وارد زندگیتون میشه که میتونه تو موقع سختی یه نور امیدی باشه واسه تحمل سختی ها..از تمام لحظه هاتون استفاده کنین به موقعش خدا روزی تونو میده😍😍😍😍😍😍😍😍 انشالله روزی همه منتظرا😍😍😍۰۱.۷.۲۱...چهارماهگی دخترنازم😍😍😍

امیدوارم خدا به همه منتظرا یه نی نی سالم وصالح عطاکنه منو توام با اونها..من وشوهرم عاشق بچه ایم ولی..خیلیارو تو اطرافمون میبینم که ناخواسته باردارشدن با وجود هزارتا درد دوانشده ولی منی که دنبال دوا درمونم هیچی...نمیدونم کجای کارمیلنگه..خدا خودش رحم کنه بهمون

...نزدیکه پنج ساله که منتظرم  ...هرکی امضامو دید واسم صلوات بفرسته...لطفن🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏.....یه حسی تو دلم میگه که دیگه وقت براورده شدن خواسته من شده😍😍😍😍😍یعنی میشه؟؟؟🤤🤤🤤🤤🤤🤤خدایا شکرت که خواسته من با خواسته خودت یکی شد😍😍😍😍😍😍😍😍چه دیدنی بشه اون لحظه ای که شوهرم انقد غرق کوچولومون بشه که منو واسه لحظه ای یادش بره😊😋😋😍😍🤤🤤🤤🤤.......خدایا دلم خیلی گرفته😔😔😔میشه بغلمو پرکنی؟؟😭😭😭😭😭(۴۰۰/۲/۲۰)امروز بعد ۱۳ روزتاخیر دوباره پری شدم😔😔😔کلی فکروخیال کرده بودم میخواستم فردا برم ازمایش بدم..خدایا مگه یه ادم چقد تحمل داره😭😭😭😭😭(۴۰۰.۳.۳)❤❤بعداز این همه سختی وحس وحال گوناگون خدای من درکمال ناباوری یه دخترناز نصیبم کرد درحالی که دکترم گفته بود امکان باردارشدن به طور طبیعی نیس (دکترم هم به شدت ادم بااعتقاد ومسعولیت پذیری بود وبعداز خدا میتونم بگم دست اون برام افتاد ومن باردارشدم ودوران پرخطری هم داشتم که به لطف ایشون زودتر از موعود ولی به سلامت بچمو دنیااوردم..میخواستم متن بالا رو پاک کنم ولی گفتم به یادگار بمونه که یادم همیشه باشه چقد سختی کشیدم تا خدا منوهم لایق مادرشدن دونست ولی میخوام بگم الان که این متنو میخونم واقعن خندم میگیره که چقد بیخودی استرس کشیدم وناراحت شدم ومیتونستم خیلی کارها بکنم که نکردم چون خدا خودش موقعش که برسه خواستتو اجابت میکنه..ودیگه اینکه قرار نیس با بچه دارشدن تمام مشکلات گذشته حل بشه همه چی سرجاشه فقط یه نیرو و موجود قشنگی وارد زندگیتون میشه که میتونه تو موقع سختی یه نور امیدی باشه واسه تحمل سختی ها..از تمام لحظه هاتون استفاده کنین به موقعش خدا روزی تونو میده😍😍😍😍😍😍😍😍 انشالله روزی همه منتظرا😍😍😍۰۱.۷.۲۱...چهارماهگی دخترنازم😍😍😍
2714
اره همه چیش نورماله باشه تا روز تخمک گذاری بخورم؟

تا 16 بخور تخمداناتو تقویت کنه پلی کیست نیستی که؟؟ 

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
دکترم میگه خیلیها اینجوری هستن وبا ای یوای نتیجه گرفتن ولی راستش دلم میخواد طبیعی باردارشم ...بعدشم ...

ناراحت نشین هنوز سنتون کمه ای یو ای هم غیرطبیعی نیست اسپرم شوهرت هست وتخمک خوودت  شوهرت چون اسپرمش مشکل داره بهتره سریع تر به تخمک برسهه

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
راست میگی ها چرا اینجور گفتم.ببین درستش کردم لوله های عزیزم درد بسه عشقولی های من لطفا تخمک صحیح و ...

آفرین لوله هاش این سادات هست هاا میزنه لهتوون میکنه😁سید خداییش خیلی مهربوونی

😂😂😂😂👍🏻👍🏻👍🏻

از وقتی نی نی دار شدی دلت واسم تنگ نمیشههه😭😭ولی ندی نمیدونم چمه میشینم تخمدانام درد میکنه شکممم😢بخاطر کیست هست😣😣😣😕😕😕

کی فردا صبح بی بی چک میزاره ؟؟؟؟؟؟؟؟من تقریبا فردا میشم 29 ام سیکلم به نظرتون بزنم جواب منفی یا مثبت ...

من روز دهممم بنظرت منم فردا بزارم 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁هنوووز 20 روز مونده بنظرت مثبت میشههه؟؟ 

ولی فکر کنم مثبت میشه فردا بزارم😂😂😂😂😂

ایشالله هرچی خیره واست اتفاق بیفته و به زودی مامان بشی

نیلوو درد کیست چطوره؟ من تخمدان درد دارم دکتر گفت دوتا کیست کوچولو داری که نیاز نیس قرص بخوری شکمم درد میکنه

2706