2726

رفتم حجامت کردم،از دکتر پرسیدم گفتم با حجامت باردار میشم،گفت من نشنیدم🙃😮😮😂😂

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام منم نزدیک سه سال اقدامم...باوجود فولیهای خوب هنوزکه نشدم..‌این ماهم کلوموفین خوردم ویه فولی خوب داشتم لطفن دعا کنین که این ماه دیگه بشه...اگه نشه واقعن دیگه نمیدونم چیکارکنم...خدایا لطفن..

...نزدیکه پنج ساله که منتظرم  ...هرکی امضامو دید واسم صلوات بفرسته...لطفن🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏.....یه حسی تو دلم میگه که دیگه وقت براورده شدن خواسته من شده😍😍😍😍😍یعنی میشه؟؟؟🤤🤤🤤🤤🤤🤤خدایا شکرت که خواسته من با خواسته خودت یکی شد😍😍😍😍😍😍😍😍چه دیدنی بشه اون لحظه ای که شوهرم انقد غرق کوچولومون بشه که منو واسه لحظه ای یادش بره😊😋😋😍😍🤤🤤🤤🤤.......خدایا دلم خیلی گرفته😔😔😔میشه بغلمو پرکنی؟؟😭😭😭😭😭(۴۰۰/۲/۲۰)امروز بعد ۱۳ روزتاخیر دوباره پری شدم😔😔😔کلی فکروخیال کرده بودم میخواستم فردا برم ازمایش بدم..خدایا مگه یه ادم چقد تحمل داره😭😭😭😭😭(۴۰۰.۳.۳)❤❤بعداز این همه سختی وحس وحال گوناگون خدای من درکمال ناباوری یه دخترناز نصیبم کرد درحالی که دکترم گفته بود امکان باردارشدن به طور طبیعی نیس (دکترم هم به شدت ادم بااعتقاد ومسعولیت پذیری بود وبعداز خدا میتونم بگم دست اون برام افتاد ومن باردارشدم ودوران پرخطری هم داشتم که به لطف ایشون زودتر از موعود ولی به سلامت بچمو دنیااوردم..میخواستم متن بالا رو پاک کنم ولی گفتم به یادگار بمونه که یادم همیشه باشه چقد سختی کشیدم تا خدا منوهم لایق مادرشدن دونست ولی میخوام بگم الان که این متنو میخونم واقعن خندم میگیره که چقد بیخودی استرس کشیدم وناراحت شدم ومیتونستم خیلی کارها بکنم که نکردم چون خدا خودش موقعش که برسه خواستتو اجابت میکنه..ودیگه اینکه قرار نیس با بچه دارشدن تمام مشکلات گذشته حل بشه همه چی سرجاشه فقط یه نیرو و موجود قشنگی وارد زندگیتون میشه که میتونه تو موقع سختی یه نور امیدی باشه واسه تحمل سختی ها..از تمام لحظه هاتون استفاده کنین به موقعش خدا روزی تونو میده😍😍😍😍😍😍😍😍 انشالله روزی همه منتظرا😍😍😍۰۱.۷.۲۱...چهارماهگی دخترنازم😍😍😍
2728
سلام منم نزدیک سه سال اقدامم...باوجود فولیهای خوب هنوزکه نشدم..‌این ماهم کلوموفین خوردم ویه فولی خوب ...

ایشالله به همین زودی خبر بارداریتو بدی عزیزم😍😍شوهرت آزمایش داده؟

میشه از تجربیاتت بگی

تو این سه سال چیکارا کردی

منظورم عکس رنگی،آزمایشا،

دکترت به نتیجه ای هم رسید؟

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
اره چندماه پیش گرفتم .دکتر گفت همه چی اوکیه هیچی باید استرس از خودم دور کنم و ورزش کنم دوبارم ای ی ...

دکترا هم یه چیز قانع کننده منطقی نمیگن

شاید آدم یه خورده آروم شه

نه اولش ایشالا اسفندی بشه. بعدشم هرچی خدا بخواد. نمیخوام منتظر بمونم. بچم اردیبهشتی شه باید تا مرداد ...

خخخ باشه ایشالا اسفندی شه تاپیک بارداری تو بزنی🤗😅

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

بچه ها خدا بهم رحم کرد با شوهرم اومدیم سد تفریح. دستم رو از ماشین داده بودم بیرون ماشینم در حال حرکت و من سرم تو گوشی دیدم شوهرم با چنان سرعتی لایی کشید تو لاین مخالف  فقط خدارحم کرد از روبرو ماشین نمیومد بعد نگاه کردم دیدم یه سگ حمله کرده بود برا دستم شوهرم متوجه شده بود ویعنی لال شده بودم

خب طبق ساعتی که گفته بزار درش بیار

بعضی مواقع نمیشووود😁😁

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
2706