2726
مطمن باش علایمت خیلی خفن بودن خووونه جدید برات یووم داشت خدارو شکرررر خیلی مواظب خودت باش ها حتما هم ...

یعنی نمونم سرموقعی که گفت آز بدم یعنی ۲۷این ماه؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه دا بر و بعدم برو زود دکتر ندی

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
2728
مطمن باش علایمت خیلی خفن بودن خووونه جدید برات یووم داشت خدارو شکرررر خیلی مواظب خودت باش ها حتما هم ...

آره علائمام فرق داشت خودمم میگفتم ولی باور نداشتم که بشه چون منتظر پری بودم

استاد دلت میاد دست رد بزنی به سینه ام. وای مهسا چقدر خوشحالم بخاطر ندی. به حق عزیز زهرا به زودی به ...

الهههی آمییین چقد خوووبه دوستای مهربونی مثل شماها دارم انشاا... تک تکتون زودی به خواستتون برسین

اینم عکس بی بی چکمممم یعنی اررره نی نی تو دلمهه

هزااااار بار مباركت باشه عزيزم

بسلامتي بغلش بگيري😍😍😍😍😍😍

از سوپرايز سوهرت حتماااا فيلم بگيييير و برامون بگو چكار كردي و چي شد

راستييييي الان علايمت چيههههه؟؟؟؟

يبوست؟حالت پريودي؟؟؟ هاله سينه ت تيره شده؟؟؟درد سينه؟؟؟چي كلا بيا بگو برامون

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜

وای دختر تو چه دلی داری کشتی مارو😁😂😂

پاشو حاضر شو برو دوتا بی بی چک بخر

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
آره علائمام فرق داشت خودمم میگفتم ولی باور نداشتم که بشه چون منتظر پری بودم

الان بااور کن

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
سارا انشالاه تو دل توهم باشه مثل ندی گریت بند نیاد 

انشالله 

واي اصلا اميدي ندارم اخه ندي ترشحاتش لوسيونيه،مال من باز سفيده تخم مرغي شده☹️☹️مث قبل پريودي

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
هزااااار بار مباركت باشه عزيزم بسلامتي بغلش بگيري😍😍😍😍😍😍 از سوپرايز سوهرت حتماااا فيلم بگيييي ...

الهی سارا توهم تو دلت نی نی باشههه 

الهههی آمییین چقد خوووبه دوستای مهربونی مثل شماها دارم انشاا... تک تکتون زودی به خواستتون برسین

انشالله.از لطف خدا به دور نیست. من از این خوشحالم که بلاخره صبرت بهترین پاداش رو داشت برات.بازم خداروشکر. حتمن سجده شکر بجا بیار

منم خیلی خوشحال شدم خداروشکر بالاخره بی بی مثبت دیدیم 😍😍😍😍انشالاه زودی تووهم خبر بدی بچه هاتون ر ...

نباید تنهااام بزارین حداقل ی ماه عقب جلو اشکال نداره ولی منووو همراهیم کنین اگه بودم،انشاا.... که زوووودیه زووود شمااام با ذوق بیان بگییین مامان شدین و نی نی اومده تو دلتون🙏🏻🙏🏻😍😍

2706