2733
2734
استاد دلت میاد دست رد بزنی به سینه ام. وای مهسا چقدر خوشحالم بخاطر ندی. به حق عزیز زهرا به زودی به ...

منم خیلی خوشحال شدم خداروشکر بالاخره بی بی مثبت دیدیم 😍😍😍😍انشالاه زودی تووهم خبر بدی بچه هاتون رو تو نی نی سایت بزرگ کنیم براه کی که اینجاس انتظار نی نی هست آرزو میکنم مثل ندا گریشون از سرشوق بند نیاد نیلو تو مامان ناز هر رکی که اسمشون رو نگفتم سارا

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاا.... که سارا هم خبر خوش بده بهمون و حتی تک تک شماهاااا زود گی خبر خوب مامان شدنتونو بدین،هرچند ...

ازالان باز شروع نکن سالم هست مواظب باید باشی فقط خودتو زیاد اذیت نکن فکرتم درگیر ر نکن بزار بچمووون اون تو آرامش.د اشته باشه نگه ننم چرا دیوونس آبرومون نبرر😁😁😁

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
از وقتی مثبته دلهره اینو دارم که اگه از دادم بتام خوب باشه روال عادی پیش بره

وااا پاشو برو آز هم بده دلت آروم بگیرهه گلم وسواس نگیرر

2731
دست جیغ هورا. مبارک مبارک مامان شدنت مبارک.

ممنووونم عزیزدلمم انشاا... که شمام زودی خبر مامان شدنتو بهمون بدی،حالا برم ی دوتا دیگه بی بی بخرم مطمئن بشم بعد برم آز

واااااااااای خدا منم به خدا دارم از ذوق گریه میکنم خداروشکر ایشالله هممون به زودی عکس بی بی مثبتم ...

نیلو وو گلم انشالاه بی بی چک مثبت توو وهم زودی ببینیممممم

2738
واااااااااای خدا منم به خدا دارم از ذوق گریه میکنم خداروشکر ایشالله هممون به زودی عکس بی بی مثبتم ...

ممنووونم نیلو جون انشاا... خبر بارداری تک تکتونوووو به زودی میشنووم و با عکس بی بی مثبت😍😍

ممنووونم عزیزدلمم انشاا... که شمام زودی خبر مامان شدنتو بهمون بدی،حالا برم ی دوتا دیگه بی بی بخرم مط ...

ممنون. بابا مامان شدی? برو تو فکر اینکه چطور شوهرت رو سوپرایز کنی

وای خدا ندی مامان شدی عزیزم. ای جانم خدایا شکرت. وای ندی شوهرت بفهمه ببین چه ذوقی کنه. انشالله همیش ...

ابج عزیز اگه درست باشه ی معجزست چون من با ۱۳روز تاخیر رفتم پیش دکتر معاینه شدم گفت تخمک داری آزاد میکنی و اقدام کن اگه نمیرفتم از کجا میفهمیدم تخمکگذاریمه،دل تو دلم نیست بهش بگم ولی میخوام مطمئن شم بعدااا آخه نمیخوام بعد نباشه بخوره تو ذوقش،باور میکنی چشم از بی بی چکم برنمیدارم باورم نمیشههه

منم خیلی خوشحال شدم خداروشکر بالاخره بی بی مثبت دیدیم 😍😍😍😍انشالاه زودی تووهم خبر بدی بچه هاتون ر ...

الهی ششماهه اباعبدلله دست تک تو بچه ها رو بگیره دامن همه سبز بشه

ایشالله به زودی تو عکس بی بی چک مثبتتو بذاری مهساجان

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
الهی ششماهه اباعبدلله دست تک تو بچه ها رو بگیره دامن همه سبز بشه ایشالله به زودی تو عکس بی بی چک مث ...

آمینننننن

انشاا.... شاهد ذوق کردن تک تکتووون باشمممم

مامان بلااا

2706