2733
2734

لطفا تو این شبا منم دعا کنید دیوونه ی بچه هام خیلی نی تی دوس داارم😭😭

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
علائم فقط واسه تلقینیه که به خودتون میکنید 

دقيقااااا از كوچيكترين چيزي تو ذهنمون نشونه بارداري ميسازيم بهش متوصل ميشيم كه اميدوار شيم بگيم اينماه ديگه حتما باردارم

مهربون باشيم 🥰❤️
بزار دو تا سه هفته از پریودیت بگذره بعد بی بی بزن عزیزم

با امروز دقیقا ۲۱ روز یعنی ۳ هفته از پاک شدنم میگزره

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامون رو به آدمایی بگیم که تا حالا نديديمشون !😞
منم همینطورم.خودم عاشق بچم اطرافیانم همه باردار همه هم همش میگن کی بچه میاری دیوونه شدم

دقیقا مثه من اونایی ک عروسیشون رفتم الان زایمان کردن ولی من همچنان ...

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
2738
دقيقااااا از كوچيكترين چيزي تو ذهنمون نشونه بارداري ميسازيم بهش متوصل ميشيم كه اميدوار شيم بگيم اينم ...

همین فکر و خیالا آدم و ناامید و داغون می کنه من تصمم گرفتم این دفعه بعد از اقدام اصلا بهش فکر نکن چون دفعه قبل قاطع میگفتم این ماه رابطه آن چنانی نداشتیم پس نمیشم ولی شدم به این نتیجه رسیدم هر چی کمتر بهش فکر کنم بهتره 

سلام من دوره پریم همیشه۲۷روزه بوده

ماه قبل۲۵روزه بود

الان من هنوز نشدم و دوروز پیش بیبی منفی بود 

الان روز۳۰ دورم میشه

علائم قبل پریود همیشه داشتم 

الان سینم سنگین و درد میکنه.نفخ.یوبوست.و خیلی تمایل جنسیم کم شده

بنظرتون بمونم روزی ک ماه قبل شدم ؟۶  اردیبهشت بود 

۶خرداد میشه ۳۲روز

خدای مهربون مرسی که پناهمی
دقیقا منم همینطورم

😭😭😭😭خیلی سخته 

2706