2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ندی جون بنظرم اگر میخوای بری دکتر اول برو ازمایش چون اونم اول میفرستت ازمایش منم فکرکنم پری داره می ...

عه باشه گلبرگ جون ممنون از راهنماییت بعد بدون اینکه دکتر نوشته بگم میخوام تیتر بتا بدم انجام میدن؟

آخه بدبختی اینه من اصلااااا علائم پررری کوفتی رو هم ندارم🤯🤯

لک دیدی؟؟یا درد داری؟؟

2728

من اگه جای تو بودم خیلی وقت بود که آزمایش داده بود 😁😁😁میگن بارداری بعضی ها رو بی بی نشون نمیده شاید تو هم همینطور باشی ایشالا که بارداری

خدایا هزاران مرتبه شکر که صدامو شنیدی .....

من این ماه اقدام داشتم بار اولم بوده .. هم هیجان دارم و هم خیلی استرس و الان 10 روز مونده تا موعدم پری . به نظر شما کی بی بی چک بزنم یا برم آز ؟

خدایا خودت مراقب هدیه ات باش ❤ برای سلامتی نی نی تو دلم دعا کنین ❤
😂😂انشاا.. انشا... ولی خانوم دست دوجین نیست دَرهَمه 😁

نهههه فقط ازاوونا موخووام والاه این همه پول خرج میکنیم🥺🥺

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
من این ماه اقدام داشتم بار اولم بوده .. هم هیجان دارم و هم خیلی استرس و الان 10 روز مونده تا موعدم پ ...

7روز بعدش

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
من اگه جای تو بودم خیلی وقت بود که آزمایش داده بود 😁😁😁میگن بارداری بعضی ها رو بی بی نشون نمیده شا ...

آخه به اندازه کافی همین بی بی حالمو میگیره اونطوری برم آز بدم خیلی بیشتر میخوره تو ذوقم دپرس میشم🤯🤯

حالا که دارم میرم دکتر دیگه حتما باید آز بدم

زنگ زدم مطب گفت هفته بعد برم،حالا شاید تا هفته بعد بچه تولید شد😂😂😂😂

2706