2726

سلام .. شوهرم امروز زنگ زد ازم پرسید 😂😂😂

گفتم تشریف آورده گفت ای داد...

منم کلی منت گذاشتم سرش که تقصیر تو هس چون من 4 روز جلوتر پریود شدم ینی بدنم سالمه 😂😂😂😂

خدایا به امید خودت ...
راستی اگر دکتر خوب تو تهران میشناسید معرفی کنید بهم ممنونم

عزيزم من ٤ تا دكتر عوض كردم الانم ميرم پيش دكتر حاجيها تو بلوار آفريقاس مطبش و بيمارستان تنديس

خيلي جيگره و واقعا راضيم ازش ٧-٨ تااز دوستامم پيشش ميرن همه راضين

مهربون باشيم 🥰❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وااای من همسایم دوقلو داره همش باهاشون درگیره🤯🤯بهش میگم خدا بهت صبر بده خییییلی شیطونن پسرش پیش فع ...

خيلييييي سخته خداييش تو اينستا پيج اين ٣ قلو ها ٥ قلو هارو ميبينم واقعااااااا نميتونم از پسش بربيام جاي مادرشون باشم بازم دوقلو رو ميشه يكاريش كرد

مهربون باشيم 🥰❤️
2728
سلام .. شوهرم امروز زنگ زد ازم پرسید 😂😂😂 گفتم تشریف آورده گفت ای داد... منم کلی منت گذاشتم سرش ...

جوااابووو نیگاه ایول

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍

از صبح رحم و تخمدانام بدجوريييييييييي تير ميكشه 

به ديد مثبت بهش نگاه كنم🤔🤔🤔؟؟!!! ني ني ميشه يعني

اي خدااااااااااا ببين به چه روزي انداختيمون همش دنبال كوچيكترين نشونه ايم😫😫😫

مهربون باشيم 🥰❤️

عزیزم IgG  نشون میده شما ایمنی قبلی  داری یا نه. اگر مثبت باشه و ایمنی داشته باشی یعنی قبلا گرفتی یا واکسنشو زدی و نیازی به واکسن نداری. اگر منفی باشه فکرکنم واکسنش رو باید بزنی

IgM هم نشون میده همین الان احتمالا مبتلا هستی یا نه

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️
راستی اگر دکتر خوب تو تهران میشناسید معرفی کنید بهم ممنونم

من پیش دکتر آذری آزاد میرم تو سعادت آباد واقعا راضیم. آروم صبور کلی وقت میزاره برات حتی میگه شوهرتم بیار. مطبشم شلوغ نیست خیلی که چند ساعت معطل بشی. البته بنظرم برای یه بارداری روتین و یا قبلش خیلی مناسبه اگر خدا نکرده مورد خیلی خاصی هست آدم میره پیش یه معروف تر

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️

اینطور که من متوجه میشم از پایین به روبلا که همون سرخجه ست ایمن نیستی احتمالا باید واکسینه بشی.

به واریسلا زوستر که همون آبله مرغونه ایمنی واکسن نمیخواد

توکسوپلاسموز نداری ولی ایمن هم نیستی فکرنمیکنم واکسن خاصی داشته باشه یه جور انگله که تو بارداری اگر مادر مبتلا باشه ریسک نابینایی جنین هست که شما نیستی خداروشکر

CMV هم سایتو مگالو ویروسه مبتلا نیستی ولی ایمنی هم نداری اینم واکسنی kdhc نداره

2706