2726
انشالله دامن همتون به زودی سبز بشه به همین وقت عزیز ولی من یکسال با پری نامنظم کارم اقدامو بی بی چک ...

ممنووون از دعااای خیرت گلممم آمییین🙏🏻🌹😍

خداروشکررر الان چندماهته مامان خانوم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیارت عاشورا تا الان نخوندی عزیزم

نه ببخشید اصلا یادم رفته بود چندتا باید بخونم

خدایا شکرت🥰🥰🥰🥰بخاطر نیعمتی ک بهم دادی خدایا سپردم ب خودت صحیح و سلامت برسون ب دستم😍😍😍قسمت همه منتظرا انشاالله❤❤
2728
خدا رحمتش کنه عزیزمم انشاا. که دیگههه هیچ وقت غم نبینی و خدا با دادن ی نی نی تو دلت ی شادی بزرگ بهت ...

ممنون و سپاسگزارم. انشالله. خیلی دوست داشت خاله و عمه بشه ولی نشد آرزوش موند به دلش

امشب من بودم دیگه نشد بیام بگم واسه مامان شدنم دعا کن،انشاا.. که خودتم حاجت روا بشششی و ی نی نی سال ...

عزیزم انشالله که مامان شدی و حاجتت رواشده ممنونم.

ندی جون چی شد دیگه بی بی چکت نزدی

چجالب منم مث توعم عزیزم

عه جدی😃پس منو بیخبر نزار عزیزم انشاءالله که خوش خبرهستی😍😍😍

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
سلامم انشاا.. که شمام با نتیجه مثبت روبه رو بشی و تو دلت نی نی داری و بارداری عزیزم🤩🤗😙💝

وای مرسی عزیزدلم انشاءالله خدا از زبونت بشنوه 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
آره عزیزم همینه حتما حکمتی توش هست خدا خودش خیرو صلاحمونو بهتر از خودمون میدونه،اصلا این حرفو نزن ان ...

ممنونم ندا جون انشالله خدا به شمام بده معلومه که دل خیلی مهربونی با این حرفای قشنگ

2706