2726
سلام ماماناي آينده 😍😍🤩🤩 خوبيدددد چه خبرا دوروز نبودم چيشد كي مامان شد كي ايشالا ماه بعد مامان مي ...

سلاممم نازنین جون؟؟

خوبی گلمم؟

شکررر خدااا عااالی و بلاتکلیف🤣🤣

انشاا.. که این ماه باهمدیگههه مامانیییم توکل بخدا🙏🏻😍

اي جااااااانم 😍😍😍 منم اينقد باخودم حرف ميزنم يا شوهرم خونس بلند بلند حرف ميزنن قربون صدقه ب ...

انشاا.به زودیه زود نی نی میاد تو دلت و واسه سیسمونیش دوتایی برین خریدو از وسایلای نازو فسقلش دلتون ضعف بره که کدومو براش بخرین🤗😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام دوستان من ۱۳ماهه اقدامم ولی هنوز نی نی نیومده.عکس رنگی رفتم گفت یکی از لوله هات بستست دکتر گفت باز کنم لوله رو ک من یه دکتر دیگه هم رفتم اون گفت فعلا نیازی نیست سونو هم شدم پلی کیستیک هستم.توروخدا دعا کنید منم نی نی دار بشم.این ماه دلم روشنه ۲۸ام باید پری بشم ک هنوز نشدم.خیلی هم ترشح سفید رنگ دارم هرازگاهی دل درد کمر درد هم دارم دعا کنید برام

رادمهر پسر قشنگم عاشقتم عشق مامان همه کسمی تو🤩😘
ندی جون شما خودت به همون میگی منفی نگر‌ نباشید. اونوقت‌این چه حرفیه؟ ایشالا که‌نی نی اومده‌تو دلت گل ...

بخدا دست خووودم نیییست😭😭😭

اینقدر رفتم این سایت اون سایت درموردش خوندم که علائمش چیه☹☹میترسم خدای نکرده کیست پیدا کرده باشم😭😭😭

حالا زنگ میزنم ببینم این هفته نوبت میده یا هفته بعد باید برم😐

سلام بچه ها تقریبا یک هفته تا پریودم مونده دعا کنید واسم 😘😘😘

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘

انشالله دامن همتون به زودی سبز بشه به همین وقت عزیز ولی من یکسال با پری نامنظم کارم اقدامو بی بی چک منفی بود تا فهمیدم شوهرم ضعیفه نه من بعد درمان شوهرم ماه بعدش منم مامان شدم شکر خدا

زندگی کوتاهتر از اونیه که بخوام با افکار منفی خرابش کنم پس تا وقتی به خدا ایمان دارم همه چی برام مثبته
انشالاااااااا مادره جيگره يك الي ٥ ني نيه جيگر بشي ماه بعد 😍😍😍 وااااي فكرشو كنيد بچه هامون ٣ قلو ...

وااای من همسایم دوقلو داره همش باهاشون درگیره🤯🤯بهش میگم خدا بهت صبر بده خییییلی شیطونن پسرش پیش فعالی هم داره😱😱

ندی جون عزیز من زیارتمو خوندم. انشالله به نیت هر عزیزی که هست خدا حاجتش رو بده واین ماه مامان خانم ب ...

امشب من بودم دیگه نشد بیام بگم

واسه مامان شدنم دعا کن،انشاا.. که خودتم حاجت روا بشششی و ی نی نی سالم و ناز بیاد تو دلت عزیزجان🤗🙏🏻

امروز روز 8 هستم ولی فعلا برا بزرگ کردنش داده 1خرداد میرم ببینم چی میگه آزاد سازی نداده ولی سری پیش ...

گلم چطورمتوجه شدی اسپرم شوهرت کم تحرک و بدشکله.. دکترگفت یاخودت فهمیدی

آخه منم شوهرمو فرستادم آز به دکتر که نشون دادیم گفت مشکلی نیستوداروداد تاشوهرم بخوره.. اماخودم که تواینترنت زدم متوجه شدم کم تحرکه ولی بدشکلیشونفهمیدم..شما دکترهم رفتی؟ واس شوهرت چه داروهایی دادن میشه بگی؟؟؟ 

2706