2726
بدبخت لثه های بچه همین فکر رو میکنی بچه نمیاد میگه مامانم منو میخواد اسیر کنه😭😭😭میگه من پستونک دو ...

😂😂😂🤣🤣🤣 خيليييي گوگولين آخه بچه ها با پستونك ميميرم براشون وقتي بزرگ شدن و پستونكم ميخورن😍😍

مهربون باشيم 🥰❤️
مرسی گلم. خداروشکر. منم نمیدونم. شاید آخرای این هفته یا هفته آینده برم عزیزم. التماس دعا دارم❤

ايشالا صداي قلب كوچولوي قشنگشو ميشنوي و به سلامتي بارداريتو ميگذروني😍😍

مهربون باشيم 🥰❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عه چرا این حرفو میزنی اینقدر ناامیدانه حرف نزنو سریع امیدتو ازدست نده برای مامان شدن با روحیتو قوی ن ...

نمیدونم.من دوماه دیگه میرم تو۲۷سال.سنم انقدر کم نیست چندسال منتظربمونم.بنظرم هرچی اختلاف سنی مادرو بچه کمترباشه بهتره.شماچطور؟فرزند دارین،؟

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
2728
😂😂😂😂آقا من گاز میگیرم اساسی جادندونامم میمونه رو لپ تپلش 🥺🥺🥺🥺🥳🥳🥳ببینم کی میونه جلومو بگیر ...

😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣 خواهرزاده منم ميگه خاله رو دوست ندارم همش گازم ميگيره 

خدا به داد بچه هامون برسه اگه بخوان اين گازارو تلافي كنن🥴

مهربون باشيم 🥰❤️
من جواب نیشو بلد نیستم بدم فقط قهر میکنم زنگم بزنه جواب نمیدم یدونه منم تنها عروسش من خیاطی بلد نیست ...

ی دونه عروسی می رنجونتت،خب بلاخره باید ی طوری جواب بدی دیگه چه فرقی نیکنه چه با حرف چه ی طور دیگه حالا تو اینکارو میکنی متوجه میشه؟

نمیدونم با خودم نیس اصلا فقط اینو به خودم میگم که حتما خدا فعلا صلاح نمیدونه بهم بچه بده هیچ کار خدا ...

آره عزیزم همینه حتما حکمتی توش هست خدا خودش خیرو صلاحمونو بهتر از خودمون میدونه،اصلا این حرفو نزن انشاا.. زودی باردار میشی و ی نی نی سالم خدا لایق میدونه و بهت میده🙏🏻

انشالاه هممون باهم صاحب نی نی های زشت جیگر بشیم والاه من بدبخت خسته شدم بچم باید از ننش خجالت بکشه م ...

الهههی آمیییین🙏🏻🙏🏻

چون خجالت میکشه داره دیر میاد😅😅😜ولی این ماه میاد از دلت درت میاره که خوشحال شی مامان مهسا😍

بله باید فقط خدا بخواد. اگه خدا نخواد برگی از درخت نمیفته. من 4سال پیش خواهرم سرش رو عمل کرد و تو یه ...

خدا رحمتش کنه عزیزمم انشاا. که دیگههه هیچ وقت غم نبینی و خدا با دادن ی نی نی تو دلت ی شادی بزرگ بهت هدیه کنه🙏🏻

عشق میشن عشق دورشوووون بگردم میمون زشت وخوشگلمون میشن

این فضولای ورووووجک مگه میان قند تو دلمون آب شد😍😍😍😍👼🏻👼🏻👼🏻👼🏻👼🏻فسقلیااای لوووس👅

2706