2737
2734

سلام به خانومای گل نی نی سایت🙋🏻‍♀️

من ۳ماه اقداممو دوس داشتم تو این ماه مامان بشم بعد از ۶روز تاخیر گفتم بلهههههههه برم بی بی بزنم😉فرداش که اومدم بی بی بزنم متاسفانه پری تشریف فرما شدن😔😏😒

منم انگار یکی با پتک زده بود تو سرم😵کلی تو ذوقم خورد☹تا شب عین مَنگا بودم😖همسری کلی باهام حرفید و.......

منم از فرداش سعی کردم روحیمو خوب کنم و کفتم حتما حکمتی توش بوده که این ماهم نشد...!

و الانم عزم رو جزم کردم با توکل به خدا و روحیه ای عالی برای مامان شدنم این ماهو سپری میکنم😉

چون پری های نامنظمی دارم اکثرن تا ۳۲و۳۴و ۳۶روز میشم برای تنظیم پری ۳ماه دوفاستون مصرف کردم و ناگفته نمونه که دارم این ماه از کیت  تخمک گذاری هم استفاده میکنم😊

من اوایل روزامو سپری میکنمو به موعدم خیلی مونده😉

📍♾کیا اقدام کردن و علائم دارن؟

📍♾چقد به موعدشون مونده؟

به امید روزی که همهههه به خواسته های قلبیشون برسن و از دعای خیرشون ماهم به خواسته هامون برسیییم...😍🤗

آمیییییین🙏🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
من بهمن سقطداشتم.ان شالله این ماه میخوام اقدام کنم برام دعاکنین ...

الهی عزیزم خیلی خوبه که روحیتو حفظ کردی آفررررین عزیزم،انشاا.. که خدا ی نی نی ناز و سالم نصیبت میکنه😍

من یک ماه و خورده ایه ک سقط کردم .دفعه پیش شش هفت ماه طول کشید ک باردار شم ولی همش احساس میکنم اینبا ...

انشاا.. که هرچی تو دلته برات پیش بیاد گلم 😊توکل بخدا

اقدام کردی؟

2706