2410
2553

سلام به خانومای گل نی نی سایت🙋🏻‍♀️

من ۳ماه اقداممو دوس داشتم تو این ماه مامان بشم بعد از ۶روز تاخیر گفتم بلهههههههه برم بی بی بزنم😉فرداش که اومدم بی بی بزنم متاسفانه پری تشریف فرما شدن😔😏😒

منم انگار یکی با پتک زده بود تو سرم😵کلی تو ذوقم خورد☹تا شب عین مَنگا بودم😖همسری کلی باهام حرفید و.......

منم از فرداش سعی کردم روحیمو خوب کنم و کفتم حتما حکمتی توش بوده که این ماهم نشد...!

و الانم عزم رو جزم کردم با توکل به خدا و روحیه ای عالی برای مامان شدنم این ماهو سپری میکنم😉

چون پری های نامنظمی دارم اکثرن تا ۳۲و۳۴و ۳۶روز میشم برای تنظیم پری ۳ماه دوفاستون مصرف کردم و ناگفته نمونه که دارم این ماه از کیت  تخمک گذاری هم استفاده میکنم😊

من اوایل روزامو سپری میکنمو به موعدم خیلی مونده😉

📍♾کیا اقدام کردن و علائم دارن؟

📍♾چقد به موعدشون مونده؟

به امید روزی که همهههه به خواسته های قلبیشون برسن و از دعای خیرشون ماهم به خواسته هامون برسیییم...😍🤗

آمیییییین🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
من بهمن سقطداشتم.ان شالله این ماه میخوام اقدام کنم برام دعاکنین ...

الهی عزیزم خیلی خوبه که روحیتو حفظ کردی آفررررین عزیزم،انشاا.. که خدا ی نی نی ناز و سالم نصیبت میکنه😍

من یک ماه و خورده ایه ک سقط کردم .دفعه پیش شش هفت ماه طول کشید ک باردار شم ولی همش احساس میکنم اینبا ...

انشاا.. که هرچی تو دلته برات پیش بیاد گلم 😊توکل بخدا

اقدام کردی؟

2706