2733
2734

ببخشید سوالمو‌ اینجا میپرسم

من پلی کیستیک شدید هستم و یک روز قبل تخمک گذاریم رابطه داشتم که بخاطر ترس از پیشاب اورژانسی خوردم و ۲ روز بعد از تخمک گذاری هم یک بار رابطه داشتم باز نگران پیش اب هستم ماه گذشته یه هفته عقب افتاده بود پریودم امروز باید میشدم ولی هنوز نشدم یعنی ممکنه با پلی کیستیک شدید با پیش اب باردار شده باشم؟😢😰 میگن اگه مرد یک دفعه ارضا بشه و ادرار نکنه در این صورت اسپرم تو لوله خروجی میمونه و با پیش اب میاد بیرون که برای ما اینجوری نبود یعنی دوبار ارضا نشده بود ممنون میشم بگین خیلی استرس دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانوما من این ماه بعد آخرین روز پری اقدام داشتم الان دیگه نزدیکای موعدمه زیر شکمم درد میکنه ترشحات سفید و چسبنده دارم و نک سینه هامم درد میکنه با این که دو سه روز پیش لکه دیده بودم فک میکردم خون لانه گزینیه ولی الان با این علایما دل سرد شدم

2731

یادش بخیر  منم اوایل  سال ۹۸  اومدم این تاپیک 

میخاستم تابستون اقدام کنم ک بچم نیمه اولی بشه 

انقدر میومدم اینجور تاپیکا که استرس ناباروری گرفتم 

من بعد از سه ماه اقدام باردار شدم

سلام بیش از یکساله ک اقدامم

خب برو دنبال درمان 

من قبل از اقدام دوبار دکتر رفتم هم  آز دادم هم تست پاپ اسمیر هم سونوگرافی  هم شوهرمو فرستادم  آزمایش خون و اسپرم  

با خیال راحت رفتم اقدام  و بعد از سه دوره پریودی باردار شدم

2738

@sarajun69      

@springan      

@آبج      

@دختر_پاییزی۷۱

@Niloooo67      

@mamanayaz      

سلام دوستای گلم .چطورین.احوالتون خوبه؟

حال فرشته های نازتون چطوره

ازوقتی که بچه دارشدیم خیلی ازهم غافل شدیم.دلم برای تک تکتون تنگ شده.بچه ها نظرتون چیه تواپلیکیشنای دیگه درارتباط باشیم باهم دیگه؟

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
@sarajun69       @springan       @آبج    ...

سلام شیرین جون. خوبیییی.پسری خوبه؟

البته ک غافلیم.من میام کسی نیس میرم.خخخخ

با اپلیکیشن هم موافقم😁😁🤪🥰

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
الحمدالله خداروشکر که بهتری. پس بلند نشی به کار کردن. به جهنم که خونت ریخت و پاشه.اولویت خودتی و اون ...

ابجی جان سلام.خوبی عزیزم؟

خبری از خودت بده.خیلی وقته نبودی

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش

دوستان سلام من ۲ ماهه که تو اقدام هستم پریودام قبلا منظم بود ولی از زمان اقدام نامظم شده و تو دوره تخمک گذاری سینه درد دارم تا زمانی که پریود بشم امروزم متوجه شدم سینه هام ترشح سفید رنگ داره خیلی خیلی نگرانم کمک کنین 

دوستان سلام من ۲ ماهه که تو اقدام هستم پریودام قبلا منظم بود ولی از زمان اقدام نامظم شده و تو دوره ت ...

عقب جلو افتادن پریود تو اقدام طبیعیه تا حدی ولی ترشح سینه رو باید بررسی کنی. حتما برو دکتر خانمی

عقب جلو افتادن پریود تو اقدام طبیعیه تا حدی ولی ترشح سینه رو باید بررسی کنی. حتما برو دکتر خانمی

سلام عزیزم 

شما نی نی تون پسره؟ چند تا اقدام داشتید؟

خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...هر چ هست من مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد 
سلام عزیزم  شما نی نی تون پسره؟ چند تا اقدام داشتید؟

اره عزیزم پسره

ماه دوم باردار شدم

خول و حوش تخمک گذاری یک روز درمیان یا دو روز درمیان اقدام داشت

2706