2703
2553
بچه ها سلام.خوبین نی نی ها چطورن؟بچه ها برام دعا کنید اگر این ماه هم نشه ماه دیگه باید برم تو سیکل آ ...

سلام

مشکل شماهم تنبلی تخمدان بود.درسته؟

انشاالله کاربه اونجاهانکشه و همین ماه یه نی نی قشنگ مهمون دلتون بشه

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مشکل شماهم تنبلی تخمدان بود.درسته؟ انشاالله کاربه اونجاهانکشه و همین ماه یه نی نی قشنگ مهمون ...

نه فداتشم .من ذخیره تخمدانم پایینه همسرم هم اسپرم درست درمون نداره شکر خدا  کلا خانه از پایبست .........

جان منی.....  از این عزیزتر نمیشود........
نه فداتشم .من ذخیره تخمدانم پایینه همسرم هم اسپرم درست درمون نداره شکر خدا   کلا خانه از پایبس ...

هرچی خواست خداباشه همون میشه.ناامیدنباش

من خودم هم پلی کیست بودم هم رحمم دوشاخه س.درسته یک سال منتظر بودم امابااولین باری ک لتروزول وhcgاستفاده کردم باردارشدم وخداروشکر تاالان ک ماه هفتم هستم حفظ شده

اماتواون یک سال هرماه داغون شدم.درکت میکنم.انشاالله خداکمکت کنه

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
2720
هرچی خواست خداباشه همون میشه.ناامیدنباش من خودم هم پلی کیست بودم هم رحمم دوشاخه س.درسته یک سال منتظ ...

الهی.  خدا حفض کنه پسرتو برات عزیزدلم خودتم همیشه سالم و سلامت باشی .شما همسرتون نرمال بود شرایطش؟منم این ماه لتروزول دارم تازه پری شدم.روز3 دکتر گفت بخورم.میدونی حال بدیه انتظاره.الان علاوه بر اون استرس اینکه کجا برم برای آی وی اف و با کدوم دکترم بهش اضافه شده.پیچیده تو هم.

الهی.   خدا حفض کنه پسرتو برات عزیزدلم خودتم همیشه سالم و سلامت باشی .شما همسرتون نرمال بود شر ...

چرا استرس؟فکرتو زیاد درگیر این چیرانکن.الان استرس برای تومثل سم میمونه.اصلانباید داشته باشی.خودتو مشغول کن

من همسرم سالم بود.خودم مشکل داشتم

اتفاقا یکی ازآشنایان دوسه روز پیش بعد از۱۴،سال فکرمیکنم آی وی اف کرده

انشاالله ک هیچ زنی اینطور چشم انتظاری روتجربه نکنه

چرا استرس؟فکرتو زیاد درگیر این چیرانکن.الان استرس برای تومثل سم میمونه.اصلانباید داشته باشی.خودتو مش ...

ممنونم از دلگرمیت عزیزم.ایشالله.واقعا سخته.اما میدونم پشت این انتظار چیزای قشنگی منتظرمه  

ممنونم از دلگرمیت عزیزم.ایشالله.واقعا سخته.اما میدونم پشت این انتظار چیزای قشنگی منتظرمه   &nbs ...

حتمن همینطوره.شک نداشته باش روزهای روشنی درانتظارتونه

امیدت ب خدا

2714
الهی.   خدا حفض کنه پسرتو برات عزیزدلم خودتم همیشه سالم و سلامت باشی .شما همسرتون نرمال بود شر ...

سلام عزیزم به خواست خدا الهی باردار شی این ماه منم تنبلی داشتم ولی همون ماه اول قرص و آمپول باردار شدم خدا رو شکر که همه چیم هم نرماله! فقط ناامید نباش همین

خانم هایی که جنسیت نی نی شون معلوم شده یا نی نی هاشون بدنیا اومدن، میشه لطفا بگین چند تا اقدام داشتی ...

من تنبلی تخمدان داشتم ولی خدا رو شکر که همون ماه اول قرص و آمپول باردار شدم! ولی اقدامم سفت و سخت بود از روز ۱۰ تا ۲۰ یک شب در میون اقدام داشتم، روز ۱۵ سیکل آمپول زدم همون شب و فرداش باز تو اقدام بودم، برامون سخت بود ولی خب خدا رو شکر زود نتیجه گرفتیم

خانم هایی که جنسیت نی نی شون معلوم شده یا نی نی هاشون بدنیا اومدن، میشه لطفا بگین چند تا اقدام داشتی ...

من دوره ام مرتب بود

متوجه تخمک گذاری هم بودم

از تخمک گذاری اقدام میکردم تا پریود یک روزدرمیون

رژیم پسر هم نگرفتم ولی سه ماه قبل بخاطر پریود های دردناکم جوجوش یا کاچی میخوردم(.زیره رازیانه گندم اسیاب شده بعلاوه روغن حیوانی)

صبونه هم کلا کره حیوانی با عسل میخوردم

ناخوداگاه بدنم گرم شده بود نی نی پسر شد

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش

[QUOTE=139362425]سلام عزیزم به خواست خدا الهی باردار شی این ماه منم تنبلی داشتم ولی همون ماه اول قرص و آمپول باردار ش ...[/QUOTمرسی عزیزم.توکل بر خدا.خوشحالم که مامان شدی ایشالله صحیح و سالم بغل بگیری دخترتو  

واقعیتش وضعیت ما طوری بود که به پسر یا دختر بودنش فکر نمیکردیم و بعد پریود هر روز یا یک روز در میان اقدام داشتیم....7 ماه بعد سقطم من باردار شدم

خدایا هزاران مرتبه شکر که صدامو شنیدی .....
واقعیتش وضعیت ما طوری بود که به پسر یا دختر بودنش فکر نمیکردیم و بعد پریود هر روز یا یک روز در میان ...

خدا براتون حفظش کنه، به سلامتی بغلش کنی

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2706