2726
سلام عزیزم سال نو مبارک. باورم نمیشه خودتی. چرا اینقدر دبر اومدی. فسقلت چطوره بزرگ شده. برادرزاده ا ...

سلامم مامان خااانوومی🤗

سال نو شمام مباارک سالی پراز خیرو برکت و تندرستی آرزومندم💝

ی مدت حال و حوصله گوشی نداشتم بعدم کارای خونه که جا به جا شده بودمو کم کم انجام میدادم ی مدتم کم کاری کردم😁

امروز واکسن دوماهگی دخملیمو زدم دلم واسش کبابه😢

شکرر اونم خوبه دیگه خورش باید مراعات کنه انشاا.. که خدا خودش کمکش کنه

خواهر شما چطوره اونم نی نی داره تو دلش؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=130620003]مهساااا واقعااا آبج بارداره؟؟اینقدر خوشحاال شدممم😍 خیییلی از بچه های تایپبک نبودم ...

وااای آبج جان توروخدا از حرفم ناراحت نشو بخدا منظوری نداشتم شاید خوشحالیمو بد نشون دادم وگرنه قصد ناراحت کردنتو نداشتم

[QUOTE=130620003]مهساااا واقعااا آبج بارداره؟؟اینقدر خوشحاال شدممم😍 خیییلی از بچه های تایپبک نبودم ...

انشاا... که دوران بارداریتو بسلامت بگذرونی و نی نی نازتو بغل بگیریش🙏🏻🙏🏻

جنسیتش مشخص نشد؟؟تیکرت که پسره🤩

2728
عزیزم سلام هیچی من هنوز در انتظار نی نی هستم باید برم آی وی اف که این داستان کرونا پیش اومد عقب افتا ...

سلام گلم شکررر منم خوبم،دخملمم خوبه🤗

انشاا.. زودی این بحران بگذره همه به زندگی عادیشون برسن،انشاا... که ی سالم و نازش زودی قسمتت بشه و بیای خبر مامان شدنتو بدی🤩🙏🏻👼🏻

اه لنتی فکر‌کنم پری داره میاد... اولین اقدامم بود ولی پروژه با شکست مواجه شد😭 در تمام طول ماه هم علائم داشتم هم درد سینه هم کمر درد مثل پری... چند تا لکه کم قهوه ای هم دیدم امروز.. موعدمم همین امروز بود خیلی خورد تو‌ ذوقم

حق میدم باور نکنه    یعنی هیچ کس باور نکنه . مهساجونی ولی شدم نقل محافل فامیل همسر

خددارووشکر فندقموون چطووره😍😍😘😍😍😘😘😘ببوسش

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
قربون حرمسرای جوجه ات بشم    

دیوونهدجنسیتشو فهمیدی

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
خودت شیر نداری مهساااااا؟؟؟ خووب میکنی آفرین براش آروم آرومم بمالی خوبه برا دخملیم دکتر براش کولیک ...

نههه امرووز ختنشمم 😭کردم😭😭😭

قربونت خودت خوبی؟؟ویار نداری؟؟ ممنوونم عزیزممم خیییلی وقت بود ازتون خبر نداشتم خیییلی واسه تک تکتون ...

اره عزیزم

متشکرم.ویار که دارم.ازخیلی غذاهابدم میاد.ازمرغ وگوشت.ازآبگوشت ک متنفرشدم

اره دیگه.خیلی وقت بودخبری ازت نبود

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
سلام عزیزم. خوبی کی باید بری آنومالی?? به من گفت اوایل اردیبهشت برم. انشائالله صحیح و سالم بیاد بغ ...

ممنون آبج جان.خوبم

آنومالیو رفتم

انشاالله واسه نی نی توهم همه چیز ok باشه

انقدرکه ماهاسخت باردار شدیم وهمه چیز توبارداریمون بااسترس وسخت پیش میره ازخدا فقط میخوام سالم برسه به بغلمون

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام

سلام گلیا

من دیروز رفتم ان تی

جوجم رو دیدم

قسمت و روزیِ سارا و نیلو بشه این لحظات😍

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
نازنین بانوووو درچه حالی عزیزممم؟؟

به بههههه سلاااام مامان خانووووومييييي😍😍😍 خوبي ني ني خوبه😍😍😍 حسابي معلومه سرت گرمه فسقليه هاااا

منم هيچ 😄 ديگه اصلا به اقدامو اينچيزا فكر نميكنيم داروهامم چهارماهه نميخورم شد شد نشدم تقصيره شوهره تنبلمه كه نميره عمل كنه😄

مهربون باشيم 🥰❤️
2706