2726
واي مرسي عزيزم تو نبودي كي جواب سوالامو ميداد🤣 فدات شم😘

خدا نکنه

مطمئنم به زودی خبر خوش میدی بهمون انشالله😍

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد

سلام خانوما

امروز از ای یو ایم ۱۴ روز گذشته بی بی چک زدم منفی شد 😔میخوام این ماهم‌ دوباره انجام بدم لطفا اگه کسی چیزی میدونه که چیکار کنیم ای یو ایمون موفق بشه بیاد بگه😞♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام خانوما امروز از ای یو ایم ۱۴ روز گذشته بی بی چک زدم منفی شد 😔میخوام این ماهم‌ دوباره انجام بد ...

کجا انجام دادی چقد هزینش شد

پسرم .۸/۸/۹۹ ساعت ۵ عصر روی ماهتو دیدم خدارو شکر تورو دارم 
بچه ها دعام کنید. دکتر چیزای خوبی بهم نگفت. راستی رفتم حرم دعاتون کردم

چرا آبج مگه چی گفت

بیا نگرانم کردی

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
پس چرا دکتر به من گفته روز 12 سیکل انجام بدم سونو؟

زیاد فرقی نمیکنه عزیزم

از روز ۱۱ تا ۱۴ واسه اندازه فولیکول سونو میکنن

تو این روزا اقدامتم داشته باش

رفتی دکتر؟چی گفت؟

آره رفتم گلم خدا رو شکر قلبش تشکیل شده بود و گفت خوبه و 4 هفته بعد بیا واست آزمایش و سونوی ناهنجاری مینویسم واسه کیستم هم گفت استراحت کن اینقدر خوشحال شدم که یادم رفت بگم من خیلی شدید ویار دارم و همش نفخ و یبوست دارم  انشاءالله تو هم اینجور لحظات رو تجربه میکنی خیلی برات میخوام عزیزم انشاءالله بزودی خدا به تو هم نظر میکنه و نوبت تو هم میرسه صدای قلبشو واسم نذاشت منم نتونستم بگم  

خدایا هزاران مرتبه شکر که صدامو شنیدی .....
زیاد فرقی نمیکنه عزیزم از روز ۱۱ تا ۱۴ واسه اندازه فولیکول سونو میکنن تو این روزا اقدامتم داشته با ...

عزیزم میری دکتر ؟؟؟؟در چه وضعی

خدایا هزاران مرتبه شکر که صدامو شنیدی .....

@آبج   دکتر شکر خورد.بد بدلت راه نده

توکلت بخدا باشهههههههه

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
  آره رفتم گلم خدا رو شکر قلبش تشکیل شده بود و گفت خوبه و 4 هفته بعد بیا واست آزمایش و سو ...

خدارو هزار مرتبه شکر 

خیلی واست خوشحالم عزیزم❤❤❤

مراقب خودت باش🌹🌹🌹

عزیزم میری دکتر ؟؟؟؟در چه وضعی

اره پیگیرم

میرم دکتر 

ماه پیش دوتا فولیکول خوب داشتم نشد

حالا این ماه ببینم چطور میشه

انشالله خدا واسه همه منتظرا به زودی بخواد

به منم نظر کنه

2706