2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال من 1 روز بعد از گذشتن از موعدم 500 بود خوبه بابا بی خیال باش 

رفتی دکتر؟چی گفت؟

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
2728
یعنی من که 2ونیم برابر شده زیاد رفته بالا. طبق ماماها 4هفته ام

اره گلم ۴ هفته ای

و خدب هم بالا رفته

فقط ریلکس باش

اروم باش ک نی نی اتم اروم باشه😍😍😍😍

عی خدا شکرت

این شادی رو هم نصیب من بکن

آمین

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
اره گلم ۴ هفته ای و خدب هم بالا رفته فقط ریلکس باش اروم باش ک نی نی اتم اروم باشه😍😍😍😍 عی خدا ...

الهیییییییی آآآآآآمممممممیییییینننن.

فردا میرم حرم. برا همتون دعا میکنم و صلوات میفرستم که به حق خانوم معصومه همتون این ماه مامان بشین انشاءالله

سلام بچه ها يه سوال داشتم! آمپول. Hcg رو چطور ميزنن؟ دكتر بهم ٢ تا نوشته بود خانم پرستاره دو تا رو با هم تو يدونه سرنگ عضلاني زد تو باسنم😀 درسته؟ اگه درست بوده كارش پس اون آمپولي كه دور ناف ميزنن چيه؟؟؟

سلام بچه ها يه سوال داشتم! آمپول. Hcg رو چطور ميزنن؟ دكتر بهم ٢ تا نوشته بود خانم پرستاره دو تا رو ب ...

سینال اف رو دور ناف میزنن

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
الهیییییییی آآآآآآمممممممیییییینننن. فردا میرم حرم. برا همتون دعا میکنم و صلوات میفرستم که به حق خا ...

عی جونم

قمی...خوش بسعادتت 

دعامون کن

منم چن وقت دیگه عازم قمم

سلام بچه ها يه سوال داشتم! آمپول. Hcg رو چطور ميزنن؟ دكتر بهم ٢ تا نوشته بود خانم پرستاره دو تا رو ب ...

اره عزبزم درسته آمپولی که شما زدین hcg بوده و برای آزاد سازی تجویز میشه 

هردوشو تو یه سرنگ میکشن و عضلانی تزریق میشه

اونی که میگی تو شکم تزریق میشه، واسه رشد فولیکولاست فرق داره

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
تو رو خدا جواب بدين همش فكر ميكنم اشتباه زدم آمپولو نگرانم😢😢😢

نه بابا استرس و از خودت دور کن بذا تخمکت آزاد شه

درست زده بنده خدا

2706