2737
2734
شیرین جون.شما کی باردار شدی?? مبارکه.انشاءالله که سفت بچسبه تو دلت تا به موقع خودش بیاد دنیا. الان چ ...

اون روزایی بودکه بعداز آی یو آی اولت آفلاین شدی ی مدت.فک کنم حال پدرشوهرتون خوب نبود.ممنون عزیزم

خیلی برات خوشحالم

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون روزایی بودکه بعداز آی یو آی اولت آفلاین شدی ی مدت.فک کنم حال پدرشوهرتون خوب نبود.ممنون عزیزم خی ...

مبارکت باشه. انشاءالله همه چیز به خوبی پیش بره.

من قبل از پری سینه دردم از بین رفت حالا میترسم نکنه اتفاقی بیفته??

مبارکت باشه. انشاءالله همه چیز به خوبی پیش بره. من قبل از پری سینه دردم از بین رفت حالا میترسم نکنه ...

مرسی گلم.نگران نباش.منم ازاسترس جرات نمیکردم برم سونو ازین به بعدشم خداباید کمک کنه.دکتر گفته خیلی مراقب باش خصوصا تو۳ماهه دوم.سینه دردهم بستگی ب هورمون داره.بخاطرش ب خودت استرس واردنکن

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
2728
بچه ها من امروز ميرم دكتر روز ١٤ سيكلم هيت گفت بيا سونو گرافي!!! برا چي روز ١٤ سونو ميخواد بكنه؟!

برای اینکه ببینه فولیکول داری

سایزشون چقدره؟آندومترت خوبه یا نه

شاید بخواد بهت آمپولhcgبده فولیکولات آزاد شه

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
2738
روز 14 آی یو آی عددش 175.

آیییییی الان دیدم.یعنی آبج جون اینقدری خوشحال شدم که برای خودم هم یه روزی باردار باشم همینقدرخوشحال میشم.مبارکت باشه عزیزم.نی نی تو صحیح و سالم بغل بگیری عزیزم    

جان منی.....  از این عزیزتر نمیشود........
آیییییی الان دیدم.یعنی آبج جون اینقدری خوشحال شدم که برای خودم هم یه روزی باردار باشم همینقدرخوشحال ...

ممنونم عزیزم. انشاءالله به زودی زود خبر بارداریت رو بهمون بدی. بخدا همگیتون رو دعا میکنم. 

بچه ها کجایین?? خدا جواب صبرم رو داد. دلم میخواد از ته دلم داد بزنم و تمام زجرهام رو از تو دلم بریزم ...

عزیزهههه دلم

سیقه خوت و نی نی ات

عی خدا شکرت

الحمدلا

الحمدلا

خدااا😍😍😍😍😍

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
  یعنی الان من باردارم. کاش میزاشتم همسرم مشت رو میزد

عی قربون تو حامله بشم من😄😍🤗

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
2706