2726
منم دوروز پونده موعدم.این ماه هم ازهفته هفته پیش علائم پری دارم نمیدونم ماه بعد لتروزل بخورم یاهنوز ...

حالا ایشالله که الان نی نی تو دلته 

اگر نبودی حتما برو با دکترت مشورت کن به نظرم

فعلا زوده عزیزم

توکل به خدا حالا چند ماه دیگه صبر میکنم

من با دارو فولیکولای خوبی دارم

ماه پیش تو روز ۱۱ سه تا فولیکول ۱۷ داشتم

ولی یه دونه ش رو آزاد کردم

مثه اینکه فعلا خواست خدا بر اینه

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
حالا ایشالله که الان نی نی تو دلته  اگر نبودی حتما برو با دکترت مشورت کن به نظرم فعلا زوده عز ...

من فکر کردم فولیکولات کلا آزاد نمیشه وکیست میشن.این که خیلی خوبه

انشاالله این سری میگیره حتمن

ممنون عزیزم

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فکر کردم فولیکولات کلا آزاد نمیشه وکیست میشن.این که خیلی خوبه انشاالله این سری میگیره حتمن ممنو ...

اره والا دکترم راضیه از شرایطم

میگه تو فقط و فقط باید ریلکس باشی

اونم که انگار نشدنیه

الان حالم خوبه ها

ولی نزدیک تخمک گذاری و اقدام میشه

همش از درون آشوبم استرس دارم همش دارم بهش فکر میکنم

سعی میکنم فکر نکنم‌

ولی انگار نمیشه

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
اره والا دکترم راضیه از شرایطم میگه تو فقط و فقط باید ریلکس باشی اونم که انگار نشدنیه الان حالم خ ...

اره میدونم.خیلی سخته فکرت درگیرنشه

سعی کن خودتو مشغول کنی

باورت میشه تیرماه عروسی خواهرم بودمن همه فکرم همچنان همین موضوع بود🙃

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
2728
مرمر جون چند ماه منتظر بودي مامان خانومي؟دارو هم خورده بودي؟ خدايا شكرت يه مامان ديگه هم داريم .. م ...

من ماه ۴ ام اقدامم بود دارو نخوردم

تازه رفته بودم پیش دکتر برام آزمایشای هورمونی و ذخیره تخمدان و عکس رنگی و اوابوست و ول ومن و .... نوشته بود که از ماه دیگه شروع کنم

تو این ۴ ماه تازه فهمیدم منتظر نینی بودن خیلی دل بزرگ و صبوری میخواد

قبل از باردار شدن خودمم هر لحظه از ذهنم میگذشت و دعا میکردم که خدا هیچ زنیو منتظر نذاره الانم بزرگترین آرزوم همینه کسایی که نینی میخواد زودی به نتیجه برسن مخصوصا شماها که دوستامین

ایشالا هممون بتونیم حس مادر شدنو تجربه کنیم

[QUOTE=112127393]منم اون موقعی که منتظر بودم برا کسایی که مامان میشدن ذوق میکردم کلی امیدوار میشدم الهییییی که به زو ...[/QUمرسی ازت مهربون  

جان منی.....  از این عزیزتر نمیشود........
هیچی دیگه منفی شد. نمیدونم اتفاقا با خودم گفتم از آزمایشگاه بپرسم ببین تعداد اسپرم شست شده اش چقدر ب ...

اشکالی نداره گلم انشاءالله تو جلسات بعدی نتیجه میگیری برا iuiگفتن حداقل 3 جلسه 

من دلم روشنه زودی نتیجه میگیری

خدایا هزاران مرتبه شکر که صدامو شنیدی .....
عزیزم قم مرکز ریحانه بیمارستان نکویی. ببین من چون راهم دورتره هزینه هام به طبع بیشتره.خود آی یو آی 5 ...

من نزدیک های تبریز تا تبریز هم 3 ساعت راهه منطقه ما مرکز دولتی و اینجور چیزا رو نداره واسه iuiهم اگه انجام بدم که فکر نکنم .....باید از جیب خودم خرج کنم .من راضی ام هر چقدر که خرجش میشه بدم چون بیشتر از اینا خرج کردیم ولی همسرم راضی نمیشه 

من ماه ۴ ام اقدامم بود دارو نخوردم تازه رفته بودم پیش دکتر برام آزمایشای هورمونی و ذخیره تخمدان و ع ...

آمین ....آره آدم تا انتظار بچه رو نکشه نمیفهمه   

خانوما یه لحظه مییاین؟؟؟!!https://www.ninisite.com/discussion/topic/3494042/آخع-چرا-باردار-نمیشینخواهرای-اقدامی-و-اونایی-بعده-چن-ماه-انتظار-نتیجه-گرفتن-بیا?postId=112218117

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢
من ماه ۴ ام اقدامم بود دارو نخوردم تازه رفته بودم پیش دکتر برام آزمایشای هورمونی و ذخیره تخمدان و ع ...

اوابوست وولومن چیین عزیزم؟

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢
من نزدیک های تبریز تا تبریز هم 3 ساعت راهه منطقه ما مرکز دولتی و اینجور چیزا رو نداره واسه iuiهم اگه ...

خب منم اینجا که هستم خصوصیش رو نداره چه برسه دولتی.ما دکترم نداریم

ما هم یه ذره بیشتر از شما فاصله امون. اگه میتونید بیاین اینجا. فکر کن همین هزینه ما تو خصوصی دو برابر میشد برامون چون هزینه آی یو ای بدونه دارو و اینا یک و خورده ای میشه.

2706