2737
2734
خداروشکر که مشکلی ندارین تا یکسال طبیعیه. تو فقط مدام اقدام کن به هیچ چیزیم فکر نکن

آره البته اگه شوهرم بزاره...میدونی چیه هرکسی که با ما ازدواج کرد حاملس آخریش دوستم بود که  پریروز گفت بارداره خیلی از بارداریش خوشحال شدم خدا میدونه...ولی شوهرم یه حالی شد من دلم گرفت و همه حال خوبم بد شد

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من...وین حرف معما نه تو خوانی و نه من...هست در پس پرده گفتگوی من و تو ...چون پرده درافتد نه تو مانی و نه من
خداروشکر که مشکلی ندارین تا یکسال طبیعیه. تو فقط مدام اقدام کن به هیچ چیزیم فکر نکن

ممنونم عزیزم

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من...وین حرف معما نه تو خوانی و نه من...هست در پس پرده گفتگوی من و تو ...چون پرده درافتد نه تو مانی و نه من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راس میگی آره  همین کارو میکنم..ان شالله به زودی خبر مامان شدن خودتو بشنویم عزیزم..ممنون از راهن ...

خداروشکر که حال دلت خوب شد. ببین شما وضعیتتون خیلی خئبه خداروشکر. و هنوز هم وقت دارین. ممنون و سپاسگزارم بابت دعای زیباتون. انشاءالله به زودی میای بهمون میگی که یک عدد مامان خانوم خوشگل و خوش تیپ و سرحال شدی

2731
الان شش ماه گذشته ولی چه کنم که جواب ازمایشش افتضاح...

دختر خوب ناراحتی نداره که. مگه آخر دنیاست طبیعی نشد که انشاءالله میشه. از راه های دیگه برین جلو. ببین من خودم 18 روز پیش آی یو آی کردم و ناموفق بود ولی ته دنیا که نیست. فوق فوقش میری آی وی اف غصه نخور

خداروشکر که حال دلت خوب شد. ببین شما وضعیتتون خیلی خئبه خداروشکر. و هنوز هم وقت دارین. ممنون و سپاسگ ...

ممنونم عزیزم..ممنونم بابت دعای خیرتون عزیزم..ان شالله هر چی خیره و بهتریناس برا خودتون اتفاق بیفته و به همین زودیا دامنتون سبز بشه

آره البته اگه شوهرم بزاره...میدونی چیه هرکسی که با ما ازدواج کرد حاملس آخریش دوستم بود که  پریر ...

ببین به شوهرت بگو یه خانم و اقا هستن4سال و نیمه منتظرن هردو مشکل دارن. اتفاقا اونا هم عاشق بچه ان خیلی طعنه و تیکه شنیدن  خیلی راه ها رفتن و خیلی هزینه ها کردن وخیلی آوارگی کشیدن یه آی یو آی ناموفق هم داشتن.ولی امید به خدا دارن و توکلشون به خداست. بگو این همه استرس و ناراختی چیزی جز به تعویق انداختن بارداری کاری نداره

2738
ببین اصلا درد نداره. ولی وقتی بلند میشی زیر دلت درد میگیره طبیعیه و نگران نباش. بعد از اتمام کار یه ...

خیلی گلی عزیزم چشم خدا خیرت بده 

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
استرسو بذار کنار و سعی کن تا جایی که میتونی خودتو بزن به بیخیالی (خودم که اصلا موفق نبودم تو این مور ...

وای عزیزم مرسی از راهنماییت😍

امروز روز سوم پریودمه بنظرت پیاده روی رو شروع کنم؟یا صبر کنم بعد از پاکی؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت❤️لطفا برای شفای همه ی مریضا دعا کنید😘
بچه ها بتای من روز ۳۶ دورم ۶۳ بود امروز روز ۳۹ دورم بعد از ۳ روز بتارو تکرار کردم شد ۳۸۵

مبارکتون باشه عزیزم

واسه منم دعا کن

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
بچه ها بتای من روز ۳۶ دورم ۶۳ بود امروز روز ۳۹ دورم بعد از ۳ روز بتارو تکرار کردم شد ۳۸۵

تبریک میگم عزیزم

خیلی خوشحالم برات. مواظب خودت باش

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
مبارکتون باشه عزیزم واسه منم دعا کن

سلام.خوبی نیلو جون؟

چ خبر ؟

تودر چ حالی؟

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
سلام.خوبی نیلو جون؟ چ خبر ؟ تودر چ حالی؟

خوبم عزیزم😊😊

چی بگم والا

عکس و گرفتم 

دوتام که کیست داشتم دارم ال دی میخورم ۸ تا مونده تموم شه پریود شم برم دکتر ببینم چی میگه

واسم خیلی دعا کن 

خودت چه خبر؟

موعدت نشده؟

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
خوبم عزیزم😊😊 چی بگم والا عکس و گرفتم  دوتام که کیست داشتم دارم ال دی میخورم ۸ تا مونده تمو ...

منم دوروز پونده موعدم.این ماه هم ازهفته هفته پیش علائم پری دارم

نمیدونم ماه بعد لتروزل بخورم یاهنوز زوده؟

انشاالله تموم میشن این روزا.نگران نباش خدابزرگه

فک کنم دارو بهت نمیسازه نیلو.چرا راههای دیگه روامتحان نمیکنین؟

2706