2703
2553
شاید تخمکت الان آزاد شده. خوب بود اقدام کنید. ببین انشاءالله به زودی مامان میشی این حجم از استرست قا ...

تخمک ماهی یبار آزاد میشه فک کنم برا منم آزاد شد دیگه..راستش من اصلا استرس ندارم خودم زیاد مشتاق بچه نیستم ولی شوهرم وقتی میشنوه کسی بارداره یهو حالش عوض میشه و میره تو خودش...شوهرم عاشق بچس به معنای تمام عاشقه همین باعث میشه من دلم بخواد زودتر بچه بیارم ولی خب بازم توکلم به خداس..

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من...وین حرف معما نه تو خوانی و نه من...هست در پس پرده گفتگوی من و تو ...چون پرده درافتد نه تو مانی و نه من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همسرت سالمه???تا حالا آزمایش اسپرم داده??

آره هردو سالمیم ..آره عزیزم آز اسپرم داده

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من...وین حرف معما نه تو خوانی و نه من...هست در پس پرده گفتگوی من و تو ...چون پرده درافتد نه تو مانی و نه من
وقتی دارو مصرف میکنی قبل از تخمک گذاری فعالیتتم سعی کن زیاد باشه تو دوران پریودی هم گرمیجات بخور ا ...

اره پريود شدم خون روشن ميومد ولي حجمش كمتر از دفعه قبل بود

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
2720
آفرین خوب میکنی. بسپار به خدا. این همه ناراحتیت تو روحیه همسرت هم اثر میزاره. بابا بزن به در بیخیالی ...

اقدام نکردم هنوز یک سقط داشتم

بچه ها برای سلامتی نینیم یک صلوات مهمونم کنید 😍 خداروشکر به خاطر نینی خوشگلم... قربونت برم مامان که بعد این همه سختی اومدی و روزای قشنگ تری با خودت آوردی 😘😍‌‌ عاشقتم عشق کوچولوو منننن⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
شاید بخاطر کار زیاد و سرما بوده چیزای سرد زیاد خوردی و هوا هم سرده

نمیدونم..من الان یه مدت طولانیه فقط گرمی جات میخورم الانم نزدیک یه هفتس اینجا خیلی روزاش گرمه فقط شبا سرده..ولی بازم نمیدونم باید صبر کنم موعدش بیاد

چقد خوب كه اينجوري بود آدم دلش اروم ميشه..توكل به خدا..دكترت خيلي خوبه ابج حتما به حرفاشون گوش كن. ...

اره خیلی خوبه آدم روحیه میگیره. اره هرچی گفتن انجام دادم خودم خواستم آی وی اف بشم دیگه تیمشون گفتن ای یو ای منم قبول کردم.توکل به خدا. انشاءالله درست میشه. ببین تو بیمارستاناتون پرس و جو کن. احتمال اینکه باشه هست. بزن تو نت

مرررسی عزیییزم مامان خانوم خوشگل میشه بگی چیا بخورم تا جای بچه سفت بشه؟

تخم مرغ محلی ابپز هرروز، 24 بادان درختی هرروز ازاسترس واضطراب دور باش، روزی دولیوان شیررر، مووز هرروزوتغذیتو خوب کن مثل من ترشس وخیارشور وپلو زیاد نخور تا بعذ رژیم نگیری

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
2714
منم اون موقعی که منتظر بودم برا کسایی که مامان میشدن ذوق میکردم کلی امیدوار میشدم الهییییی که به زو ...

مرمر جون چند ماه منتظر بودي مامان خانومي؟دارو هم خورده بودي؟

خدايا شكرت يه مامان ديگه هم داريم .. مرمر جووونم دعا برا منم يادت نره گلم😍

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
تخمک ماهی یبار آزاد میشه فک کنم برا منم آزاد شد دیگه..راستش من اصلا استرس ندارم خودم زیاد مشتاق بچه ...

ببین تو کارت به ازاد شدن یا نشدنش نباشه. تو فقط از 10 پری تا نزدیک پریود بعدیت اقدام کن یه شب درمیون

ببین تو کارت به ازاد شدن یا نشدنش نباشه. تو فقط از 10 پری تا نزدیک پریود بعدیت اقدام کن یه شب درمیون

راس میگی آره  همین کارو میکنم..ان شالله به زودی خبر مامان شدن خودتو بشنویم عزیزم..ممنون از راهنماییت و اینکه گوش شنوام بودی عزیزم..خیلی سبک شدم

اگه سه ماه از عمل شوهرت گذشته باشه میتونی اقدام کنی.

الان شش ماه گذشته ولی چه کنم که جواب ازمایشش افتضاح...

بچه ها برای سلامتی نینیم یک صلوات مهمونم کنید 😍 خداروشکر به خاطر نینی خوشگلم... قربونت برم مامان که بعد این همه سختی اومدی و روزای قشنگ تری با خودت آوردی 😘😍‌‌ عاشقتم عشق کوچولوو منننن⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2706