2410
2553
سلام صبح بخیر بچه ها من سه روز پیش ازمایش دادم منفی بود اما امروز صبح بی بی گذاشتم 

عزیزم شما یه بی بی چک خودکاری بگیر. اون کاملا درسته خطا نداره. این بی بی چکا فقط آدمو به شک میندازن

دلخوشی یعنی یه جفت دست و پای کوچولو وسط زندگی دو نفرمون  
سلام دخترا چون شماها اطلاعات خوبی دارین میخواستم یه سوال بپرسم و مشورت کنم.من فیبروم دارم روی رحمم ه ...

ببین چون روی رحم هست به بچع فشارمیاره مادرشوهرمنم داشت اولین بچشو خفه کرده بود عمل مرد بعدش حامله شد منم دارم ولی پشت رحم هست حتما عمل کن پیش دکتر خوب بعدشم گرمی بخور زیاد مواظب خودت باش دوباره خامله بشی

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مهسا جون رفتم سونو اصلا دکترا خودشونم متوجه نیست. دکتر هفته پیش گفت کیست آندومتریوز داری. 2سانت ...

خیلی خوشحال شدم که جوابش خوب بوده. اصلا استرس حرفاشونو نگیر. دکترا فقط میخوان آدمو برسونن. من ذخیره تخمدانم اشتباهاً خیلی کم نشون داده بود دکتره همچین منو ترسوند گفت باید سریع بیای آی وی اف شی که منی که بچه نمیخواستم سریع رفتم تو دل اقدام و خداروشکر سه ماهه باردار شدم. میخوام بگم دکتر کار‌ش ترسوندنه. اصلا هم به روحیه از دست رفته تو فکر نمیکنن

😔 بچه ها اومدم بگم بچم قلبش وایستاده بود ۳ هفته بود رشد نداشت خونریزی کردم رفتم سونو فهمیدم  و ...

عزیزم😔😔😔😔خیلی برات ناراحت شدم. انشالا خدا خیلی زود دلتو شاد میکنه

2720
نیلا جون مراقب باش عزیز درسته جلو گشنگیتو نمیتونی بگیری ولی قند بارداری خیییلی خطرناکه بیشتررر مراقب ...

سلام عزیزم. با حذف قند و شکر ساده قندم اومد پایین خداروشکر. قند ناشتام 84 شده. قبلا 100 بود

آره یه ماه صبر کن بعدش دارو استفاده کن فقط فاصله ننداز بینش. ممنونم عزیزم تا چند روز دیگه آی یو آی م ...

عزیززممم. خبر خوش بارداریتو خیییلی زود بهمون میدی😍

آره یه ماه صبر کن بعدش دارو استفاده کن فقط فاصله ننداز بینش. ممنونم عزیزم تا چند روز دیگه آی یو آی م ...

حتمن عزیز

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
😔😔😔 هعی خدااا شکرت بازم ناشکر نیستم بارداری ام معجزه خدا بود خودش داد خودشم گرفت مصلحتش شکر 

انشاالله به زودی دوباره باردارمیشی

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
2714
خیلی خوشحال شدم که جوابش خوب بوده. اصلا استرس حرفاشونو نگیر. دکترا فقط میخوان آدمو برسونن. من ذخیره ...

ممنونم.خداروشکر که نتیجه دلخواهت رو گرفتی. آره واقعا اصلا به فکر مریض بیچاره نیستن. فقط یه چیزی طوطی وار میگن. نیلا جون جنسیت نی نی مشخص شده???

2706