2737
2734
خیییلی ناراحت شدم عزیزم،انشاا... که ی سالمش زووودیه زوود میاد تو دلت🙏🏻🙏🏻

ممنون خانومی ان شاال‍ا‍ه😘❤

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مهسا جون رفتم سونو اصلا دکترا خودشونم متوجه نیست. دکتر هفته پیش گفت کیست آندومتریوز داری. 2سانت ...

انشاا... که ی فووولییه خوب و تپل مپله برااا نی نی شدن

2728
سلام بچه های عزیز. امروز رفتم مرکز سونو دادم اون کیست اندومتریوز نبود خداروشکر. کیست هموراژیک هستش. ...

سلاممم انشاا.... که فولیت بزرگتر میشه ی نی نی ناز میاد تو دلت

@anisamahsa     آهااااااای دخمممممل بددد کجااایی که خبری ازت نیست؟؟

سلاام چطووری نی نی کوچوولوت عروس خوشگلم چطووره😍😍😍😍رفتی اکوی قلب

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
2738
😔 بچه ها اومدم بگم بچم قلبش وایستاده بود ۳ هفته بود رشد نداشت خونریزی کردم رفتم سونو فهمیدم  و ...

الههههی یکتا جون خیییلی ناراحت شدم میدونم خیییلی سخته خدا خودش ی سالمشو دوباره نصیبت کنه😔

😶 خسته شدم پریود بشم خیالم راحت بشه اعصابم خورد شده همش حالتهای پریودی رو دارم و نمیشم😭

عزیز انشاا.. که بارداری من خودم دیر متوجه شدم که باردارم و تا دقیقه نود بی بی منفی بودو درد پری داشتم انشاا... که اون وروجک تو دلیت داره ناز میکنه تا خودشو نشون بده

عزیز انشاا.. که بارداری من خودم دیر متوجه شدم که باردارم و تا دقیقه نود بی بی منفی بودو درد پری داشت ...

ندا واقعا اينطوري بودي؟درد پري داشتي و بيبي ت منفي بود؟؟؟؟

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
سلام عزیزم بخودت استرس وارد نکن قرار نیست همون اوایل همه علائم بارداری رو داشته باشی نی نیت آرومه دی ...

سلام عزیزم نه هنوز نرفتم فردا قرار برم لکه بینی هم پیدا کردم دعا کن مشکلی نباشه

دوستاي گلم منم اين ماه نهمين ماه اقدامه رفتم دكترو سونو واژينال كرد و گفت تخمكم ازاد داره ميشه ورنزديكي پست هم داشته باشم دوفاستونم داد تا اگر ني ني داشته باشه جاش سفت بشه خيلي اميدوارم دعا كنيد اين ماه بگيره امروز روز ١٦ سيكلم پاهام عين هميشه كه قبل پريود خواب ميره الانم همونطور شده برام دعا كنيد لطفا 

خداجونم مرسي كه معجزتو نشونمون دادي❤️شكرت☺️
😔 بچه ها اومدم بگم بچم قلبش وایستاده بود ۳ هفته بود رشد نداشت خونریزی کردم رفتم سونو فهمیدم  و ...

عزیزه دلم...

اینجور نگو

مامان میشی..

ی مامان صبور و باحوصله...

خدا داره صبر ات رو محک میزنه ببینه چقد صبر داری...

ذکر یاحلیم رو فراموش نکن

معجزه میکنه⚘

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
2706