2410
2553
ممنونم نیلو جونم. دعام کن 

حتما عزیزم،اگه قابل باشم

آبجی جون تو هم واسم دعا کن خیلی به دعای همتون نیاز دارم😔

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
😔 بچه ها اومدم بگم بچم قلبش وایستاده بود ۳ هفته بود رشد نداشت خونریزی کردم رفتم سونو فهمیدم  و ...

عزیزم

نگران نباش

حتما حکمتی داشته

فقط خودتو خوب تقویت کن

مطمئنم خیلی زود دوباره حامله میشی

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلااااااام سلاااااام به مهربانوهای عزیز و دوست داشتنی💗

خوبین؟؟😉

کیا مامان شدن دستاااا بالاااااا🤗

منم این چندوقته مهمون بازی داشتیم پرده درب حیاط خلوتو دوختم جابه جاش کردم😊🤩یکم به گلدونام سروسامون دادم گلدوناشونو عوض کردم،دونه سبزی ریختم بیاد بالا😁،دوتا پاییز پوش کیمونو برش زدم دوختم آخهه اینطرف داره همش بارون میباره🌦⛈🌧🌩

چَشششم❤ داروخانه نزدیکمون فقط همین مارک رو داره چه مارکی خوبه پیدا کنم؟

بی بلااا💗😘

من خودم روژان و مدیکور استفاده کردم،فرقی نمیکنه چه مارکی باشه ولی از ی مارک نباشه

2720
مرسي ندا جون  ني ني تو دلته خدا صداتو بيشتر از ما ميشنوه واسمون حسابي دعا كن دارم كم ميارم ديگ ...

اگه لایق باشم حتماااا عزیزدلم،چخبرااااا دوباره بی بی زدی؟؟🤗

2714
مروز رفتم قم حرم که رفتم واسه همه دعا کردم و صلوات فرستادم که حاجتشون رو بگیرن. مرکز که رفتم گفتن ه ...

الههههی خودتم حاجت روا بششی زوده زووود🙏🏻🙏🏻🙏🏻

پری شدی آبج جون که بری مرکز؟؟

بانووو چخبر نی نی داری تو دلت؟؟

عزیز دلم من هنوز نمیدونم 😔 بیشتر علائم بارداری را دارم اما ۶ روز پیش ازمایشم منفی بود و دکتر گفت صبر کن بی بی چک هم میزارم هاله میندازه مارک مدیکور که میگذارم بعد یکساعت هاله میندازه

و با فردا ۲۱ روز که عقب انداختم

سلام مامانای آینده عزیزم بچه ها آیا امکان داره قبل از به تاخیر افتادن پری علائم بارداری داشته ...

سلام عزیزم آره امکانش هست ولی علائما خیییلی شبیه بهم هستن

2706