2726
چهه بیسواد بوده اشغاال

اولش که میگفت تخمدانات چسبیدن به همدیگه بعدش گفت نه اصلا نداری تخمدان چپ رو.آخر سر بعد از کلی بالا پایین گفت وای چقدر ریز تخمدان چپت به زور دیده میشه.

حالا روز دوم پریودم این دکتره گفت ضخامت آندومترم 3ونیمه دکتر دیروزی گفت خیلی نازک و اصلا قابل اندازه گیری نیست. به نظرت چی بخورم تا ضخامتم خوب بشه

ممنونم سپاسگزار بابت محبتت. مرمر جون دکتر قبلیم گفت ضخامت آندومترت روز دوم 3و خورده ایه حالا این یکی ...

خب عزیزم ضخامت آندومتر که خب معلومه روزای اولی که پریودی کمه

حالا از روز سوم تا روز ۷ ام بازم خونریزی داشتی بخاطر همون نازکتر شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولش که میگفت تخمدانات چسبیدن به همدیگه بعدش گفت نه اصلا نداری تخمدان چپ رو.آخر سر بعد از کلی بالا پ ...

میگن لوبیا سبز و هویج برای افزایش ضخامت خوبه

خوراک لوبیاسبز درست کن بخور تا روز ۱۴ سیکلت تا ضخامتت بالا بره

داروی مخصوص هم برای افزایش ضخامت هس بعدا دکترت صلاح بدونه مینویسه

آجی خودشونم نمیدونن چیه     یکی میگه فولیکول با جداره های نامنظم که از شنبه تا الان یک سان ...

به سلامتی عزیز دلم

خداروشکر

خیلی خوشحال شدم

ایشالله خیره

با انرژی مثبت شروع کن

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
2728
اولش که میگفت تخمدانات چسبیدن به همدیگه بعدش گفت نه اصلا نداری تخمدان چپ رو.آخر سر بعد از کلی بالا پ ...

واللهنمیدونم قررص هست بخووور

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
خب عزیزم ضخامت آندومتر که خب معلومه روزای اولی که پریودی کمه حالا از روز سوم تا روز ۷ ام بازم خونری ...

آخه هر دکتری یه چیزمیگه یکی میگه زیاده یکی میگه کمه.موندم خودمم

میگن لوبیا سبز و هویج برای افزایش ضخامت خوبه خوراک لوبیاسبز درست کن بخور تا روز ۱۴ سیکلت تا ضخامتت ...

ممنونم.حالا درست میکنم. راستی خانومه تو مرکز میگفت با بدبختی باردار شده ولی بخاطر اینکه تو خوردن آب هویج زیاده روی کرده سقط شده. 

آره 40 روز خونده میشه و روز آخر میشه 4000 تا 

بسم ا..رحمن رحیم بحق بسم ا...رحمان رحیم؟

فقط همین؟

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
بسم ا..رحمن رحیم بحق بسم ا...رحمان رحیم؟ فقط همین؟

آره عزیزم همینه روز اول 100 تا و هر روز 100 تا اضافه میشه یه ساعت معین بفرست و واسه شب نگه ندار مخصوصا شب که آدم نمیرسه وتا 40 روز بخون انشاءالله 40 روز تموم نشده به حاجت دلت میرسی یه نت هم سرچ کن چله ی بسم الله رو

خدایا هزاران مرتبه شکر که صدامو شنیدی .....
2706