2726
نترررس مطمن باش سالمی

سلام مهسا جون رفتم سونو اصلا دکترا خودشونم متوجه نیست. دکتر هفته پیش گفت کیست آندومتریوز داری. 2سانت و نیمه. دکتر امروز گفت یه کیست 1سانت نمیدونم چندیه. از این یکی پرسیدم گفت نه نیست جواب آزمایشم که خداروشکر خوب بود. دکترامونم خسته شدن از بس فولی مولی دیدن. کلا امروزیه میگفت کیست نیست فولیه بعدش گفت نه کیست باور کن خودشونم نمیدونن چه خبر!!!!!!!

خودشونو جای تو نمیزارن که بفهمن با شنیدن این حرفا چه حالی میشی. فقط طوطی وار درسایی که خوندن رو بل ...

ممنونم جواب آزمایشم که خوب بود یه دکتر یه چیز میگه دکتر بعدی چیز دیگه.

خیر سرم مثلا مرکز ناباروریه.جایی که بهترین دکترا جمع میشن!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی الان شما قراره عروستو اذیت کنی؟    

من نههه خدا نکنه عقده ای بشمم چون خودم اذیت شدم

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
2728
همه مادرشوهرا که یجور نیسن

خووب نمیدوونم من میترسم دا😭😭😭😭حالا که خدا پسر داده

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
سلام مهسا جون رفتم سونو اصلا دکترا خودشونم متوجه نیست. دکتر هفته پیش گفت کیست آندومتریوز داری. 2سانت ...

دیددی چیززی نیست

دیددی چیززی نیست

آجی خودشونم نمیدونن چیه   یکی میگه فولیکول با جداره های نامنظم که از شنبه تا الان یک سانت کوچیکتر شده!!!!!!!! و کیست شده  یکی دیگه میگه کیست آندومتریوز که 2ونیمه. حالا موندم تا یکشنبه ببینم نفر سوم چی میگه. راستی امروز اولین آمپولم رو زدم. از روز دوم بهم لتروزل دادن خوردم زیاد فولیام بزرگ نشدن حالا سه تا اف اس اچ بهم دادن. 

میگم اف اس اچ همون گونال افه

خداروشکر خداروشکر خیلی خوشحالم برات عزیزمممم

ممنونم سپاسگزار بابت محبتت. مرمر جون دکتر قبلیم گفت ضخامت آندومترت روز دوم 3و خورده ایه حالا این یکی میگه ضخامت آندومترت اینقدر پایینه که نمیشه اندازه زد   به نظرت این وسط من حرف کدوم رو قبول کنم. مگه میشه روز دوم ضخامت 3 باشه و روز 7 نشه حتی اندازه اش رو زد

آجی خودشونم نمیدونن چیه     یکی میگه فولیکول با جداره های نامنظم که از شنبه تا الان یک سان ...

نگران نباش استررس نگیر توکلت بخدا بااشههه اروم باشی همه چی دررست میشه مثل همیشه صبوری کن مطمنم کم مونده

نگران نباش استررس نگیر توکلت بخدا بااشههه اروم باشی همه چی دررست میشه مثل همیشه صبوری کن مطمنم کم مو ...

مهسا اگه بدونی دکتر قبلی چه بلایی سرم اورد از شنبه تا خود امروز نه خواب داشتم نه خوراک. خیلی چرت و پرت بهم گفت. میگه تخمدان چپ نداری.فکر کن چه به سرم اومده. باز دکتر امروزم خدا خیرش بده 

ممنونم جواب آزمایشم که خوب بود یه دکتر یه چیز میگه دکتر بعدی چیز دیگه. خیر سرم مثلا مرکز ناباروریه. ...

عزیزم

خدارو هزاربارشکر

همین جواب خوب ازمایشته که میگه دکترا الکی چنه مفت میزنن 🤗😁

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
مهسا اگه بدونی دکتر قبلی چه بلایی سرم اورد از شنبه تا خود امروز نه خواب داشتم نه خوراک. خیلی چرت و پ ...

چهه بیسواد بوده اشغاال

عزیزم خدارو هزاربارشکر همین جواب خوب ازمایشته که میگه دکترا الکی چنه مفت میزنن 🤗😁

ممنون.فقط خدا میدونه این دکتر چی به سرم اورده بود روز و شب نداشتم. اتفاقا دیروز یه خانمی هم گفت دکتر فلانی بهم کلی ترسوندم.همون حرفای منو زده بهش. واقعا اگه این آزمایشا نباشن بعضی دکترا چه بلاها سرمون نمیارن

2706