2726
مهسا جان شما دختر دوس داشتی یا پسر

من دختردوست دارم ولی همیشه گفتم خدا بهم دختر نده چون دختر طفلی عذاب میکشه

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا عذاب؟

ماورشوهرش ناراحتش کنه اذیتش کنه من دق میکنممم

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
2728
سلام صبح بخیر بچه ها من سه روز پیش ازمایش دادم منفی بود اما امروز صبح بی بی گذاشتم 

عزيزم اگه روژانه دل نبند

برا من از اين پررنگ تر انداخت و منفي بودم

بنظرم مديكور بزن رو اون ميشه حساب كرد 

مديكور بزن اگر هاله انداخت هر روز بزن ببين پررنگ تر بشه

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
سارا جون روژان نیست اما مدیکور هم میگیرم عکسشو میفرستم

اره عزيزم مديكور بزن اون خيلي حساسه سريع نشون ميده

منتظر خبراي خوبت هستم😍

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜

من دوباره برگشتم به جمع خانومای اقدامی😊😢

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
الهیییی عزیییزم به امید خدا ایشالا به زودی نتیجه میگیری

ایشالا همه یکی یکی خبر مامان شدنمونو بدیم و بچه‌هامون صحیح و سالم ب دنیا بیان❤

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
2706