1265
1292
اول صبح اولین دعام ااااااالهییییییی آآآآآآآآمیییییینننننن به یاری خدا این ماه مامان شدی

وای مرسی عزیزم انشالله😙😙😙

دوست جونیام برام دعا کنین خدا بهم یه گل دختر سالم بده 😍😍الهی که هرکی برام دعا کرد حاجتش براورده بشه خدایا😍
الان ترشحاتت چجوريه؟دردت چي؟

ترشح ندارم. گاهی یه حالت لوسیونی ازم خارج میشه. درد زیر شکم و کمر دارم. اونم گاهی. شبا خیلی بیشتر میشه دردام. توی روزم چند ساعت یه بار یه دردی میاد دوباره میره. دیشب معدم درد میکرد و میسوخت. احساس میکردم غذا سر دلم مونده. باد کرده بودم

دلخوشی یعنی یه جفت دست و پای کوچولو وسط زندگی دو نفرمون  
نيييلاااااا اخه حتي هورمون بارداري تو ادرارم نيست آزمايش كه معلومه منفيه اگر تا هفته ديگه نه پري شد ...

یعنی امروز نمیری آزمایش خون بدی؟😔😔😔

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1279
ترشح ندارم. گاهی یه حالت لوسیونی ازم خارج میشه. درد زیر شکم و کمر دارم. اونم گاهی. شبا خیلی بیشتر می ...

به همون لوسيوني ميگيم ترشح ديگه،خب تمام علايمو داري ديووونه ديگه چي ميخوااااييييي

فقط 35 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سارااااا اول تو خون میاد هورمونش. میزنمتااا😀😀😀من اطلاعات اینترنتیم فوله. انقد که شب و روز در حال ...

😂😂😂😂هاااا راست ميگيييي اصلن حواسم نيست گيج ششدم بخداااا🙈🙈🙈😒🤣🤣🤣🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به همون لوسيوني ميگيم ترشح ديگه،خب تمام علايمو داري ديووونه ديگه چي ميخوااااييييي

خیلی کمه. من مثل تو درد ندارم فکر کنم داره پریم میاد. ندا هم مثل تو فکر میکرد داره پریود میشه ولی من اینجوری نیستم. ان شالله که مال منم خبری باشه حالا منتظر میمونم

خوون زودتر نشون میده

ميگماااا ندا ٢٠٠ بود رنج بتاش قشنگ پررررنگ انداخت واسش يعني واسه من ممكنه مثبت باشه كه هيچي نميندازه؟اخه هر دو روز ميگن دو برابر ميشه

بابا من مطمعنم منفيههههه مطمعنممممممم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1320
بیاااا مهسا هم حرفای منو تایید میکنه. آفتاب آمد دلیل آفتاب😁

😂😂😂تو بگو من پشت سرت مهرتایید میزنم

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖
😂😂😂😂هاااا راست ميگيييي اصلن حواسم نيست گيج ششدم بخداااا🙈🙈🙈😒🤣🤣🤣🤣🤣

😂😂😂😂پاشو برو آز بده خیال خودتو یه جمع نگرانی رو راحت کن. انقد از دست تو حرص میخورم الانه که پریود شم😂😂😂

خیلی کمه. من مثل تو درد ندارم فکر کنم داره پریم میاد. ندا هم مثل تو فکر میکرد داره پریود میشه ولی من ...

نيلا امروز دردم خيلييي كمتر از ديروزه

ديروز فك كنم اثر همون دم كرده بابونه گاوزبون و نبات بود كه اونجوري درد گرفتم اخه خيلي طبعش گرمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😂😂😂😂پاشو برو آز بده خیال خودتو یه جمع نگرانی رو راحت کن. انقد از دست تو حرص میخورم الانه که پریو ...

عاقااااا يه شرط دارهههه

بيبي بزن تا برم آز بدم...قبوووولهههه؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1264
ما کلاا همه کارامون یهوویی هست اصلا اعتقادی به برنامه ریزی وصبر اینا نداریم یهویی حامله میشیم یهویی ...

بابااااا جهشی کی بودین شما 🤣🤣🤣

دوست جونیام برام دعا کنین خدا بهم یه گل دختر سالم بده 😍😍الهی که هرکی برام دعا کرد حاجتش براورده بشه خدایا😍
😂😂😂تو بگو من پشت سرت مهرتایید میزنم

😂😂😂دمت گرم. ببینیم میتونیم سارا رو گولش بزنیم بفرستیم آزمایشگاه😃😃😃

😂😂😂دمت گرم. ببینیم میتونیم سارا رو گولش بزنیم بفرستیم آزمایشگاه😃😃😃

این برو نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖
بابااااا جهشی کی بودین شما 🤣🤣🤣

😂😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاقااااا يه شرط دارهههه بيبي بزن تا برم آز بدم...قبوووولهههه؟؟؟

بابا من علائم ندارم. منفی میشه میام باهات دعوا میکنما😂😂😂

1311