1619
1605
سلام بچه ها يه سوال داشتم! آمپول. Hcg رو چطور ميزنن؟ دكتر بهم ٢ تا نوشته بود خانم پرستاره دو تا رو ب ...

سینال اف رو دور ناف میزنن

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر چه در فهم تو آید ،آن بُوَد مفهوم تو
الهیییییییی آآآآآآمممممممیییییینننن. فردا میرم حرم. برا همتون دعا میکنم و صلوات میفرستم که به حق خا ...

عی جونم

قمی...خوش بسعادتت 

دعامون کن

منم چن وقت دیگه عازم قمم

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر چه در فهم تو آید ،آن بُوَد مفهوم تو
سلام بچه ها يه سوال داشتم! آمپول. Hcg رو چطور ميزنن؟ دكتر بهم ٢ تا نوشته بود خانم پرستاره دو تا رو ب ...

اره عزبزم درسته آمپولی که شما زدین hcg بوده و برای آزاد سازی تجویز میشه 

هردوشو تو یه سرنگ میکشن و عضلانی تزریق میشه

اونی که میگی تو شکم تزریق میشه، واسه رشد فولیکولاست فرق داره

به خودم قول مادرشدن داده ام،فقط خدا میتواند مرا بدقول نکند،فقط خداااااا❤❤❤هرکی امضامو میخونه یه صلوات واسه مادرشدنم بفرسته💔💔

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

تو رو خدا جواب بدين همش فكر ميكنم اشتباه زدم آمپولو نگرانم😢😢😢

نه بابا استرس و از خودت دور کن بذا تخمکت آزاد شه

درست زده بنده خدا

به خودم قول مادرشدن داده ام،فقط خدا میتواند مرا بدقول نکند،فقط خداااااا❤❤❤هرکی امضامو میخونه یه صلوات واسه مادرشدنم بفرسته💔💔
1522
نه بابا استرس و از خودت دور کن بذا تخمکت آزاد شه درست زده بنده خدا

واي مرسي عزيزم تو نبودي كي جواب سوالامو ميداد🤣 فدات شم😘

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واي مرسي عزيزم تو نبودي كي جواب سوالامو ميداد🤣 فدات شم😘

خدا نکنه

مطمئنم به زودی خبر خوش میدی بهمون انشالله😍

سلام خانوما

امروز از ای یو ایم ۱۴ روز گذشته بی بی چک زدم منفی شد 😔میخوام این ماهم‌ دوباره انجام بدم لطفا اگه کسی چیزی میدونه که چیکار کنیم ای یو ایمون موفق بشه بیاد بگه😞♥️

8
سلام خانوما امروز از ای یو ایم ۱۴ روز گذشته بی بی چک زدم منفی شد 😔میخوام این ماهم‌ دوباره انجام بد ...

کجا انجام دادی چقد هزینش شد

خدایا شدیدا دلم ی مغزبادوم میخواد.عزیزی که امضامو خوندی برا مادر شدنم ی صلوات بفرست منم برات دعا میکنم.دعا خیلی خوبه
بچه ها دعام کنید. دکتر چیزای خوبی بهم نگفت. راستی رفتم حرم دعاتون کردم

چرا آبج مگه چی گفت

بیا نگرانم کردی

پس چرا دکتر به من گفته روز 12 سیکل انجام بدم سونو؟

زیاد فرقی نمیکنه عزیزم

از روز ۱۱ تا ۱۴ واسه اندازه فولیکول سونو میکنن

تو این روزا اقدامتم داشته باش

1432
رفتی دکتر؟چی گفت؟

آره رفتم گلم خدا رو شکر قلبش تشکیل شده بود و گفت خوبه و 4 هفته بعد بیا واست آزمایش و سونوی ناهنجاری مینویسم واسه کیستم هم گفت استراحت کن اینقدر خوشحال شدم که یادم رفت بگم من خیلی شدید ویار دارم و همش نفخ و یبوست دارم  انشاءالله تو هم اینجور لحظات رو تجربه میکنی خیلی برات میخوام عزیزم انشاءالله بزودی خدا به تو هم نظر میکنه و نوبت تو هم میرسه صدای قلبشو واسم نذاشت منم نتونستم بگم  

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران مرتبه شکر که صدامو شنیدی .....
زیاد فرقی نمیکنه عزیزم از روز ۱۱ تا ۱۴ واسه اندازه فولیکول سونو میکنن تو این روزا اقدامتم داشته با ...

عزیزم میری دکتر ؟؟؟؟در چه وضعی

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران مرتبه شکر که صدامو شنیدی .....
  آره رفتم گلم خدا رو شکر قلبش تشکیل شده بود و گفت خوبه و 4 هفته بعد بیا واست آزمایش و سو ...

خدارو هزار مرتبه شکر 

خیلی واست خوشحالم عزیزم❤❤❤

مراقب خودت باش🌹🌹🌹

1639