1861
1823
راستی اگر دکتر خوب تو تهران میشناسید معرفی کنید بهم ممنونم

من پیش دکتر آذری آزاد میرم تو سعادت آباد واقعا راضیم. آروم صبور کلی وقت میزاره برات حتی میگه شوهرتم بیار. مطبشم شلوغ نیست خیلی که چند ساعت معطل بشی. البته بنظرم برای یه بارداری روتین و یا قبلش خیلی مناسبه اگر خدا نکرده مورد خیلی خاصی هست آدم میره پیش یه معروف تر

عزیزم IgG  نشون میده شما ایمنی قبلی  داری یا نه. اگر مثبت باشه و ایمنی داشته باشی یعنی قبل ...

الان به نظرت کدوما واکسن میخواد؟

فرزندم...  سرزده باش...مثل برف اول آذر...ذوق مرگم کن با آمدنت  
عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟ 
داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.

اینطور که من متوجه میشم از پایین به روبلا که همون سرخجه ست ایمن نیستی احتمالا باید واکسینه بشی.

به واریسلا زوستر که همون آبله مرغونه ایمنی واکسن نمیخواد

توکسوپلاسموز نداری ولی ایمن هم نیستی فکرنمیکنم واکسن خاصی داشته باشه یه جور انگله که تو بارداری اگر مادر مبتلا باشه ریسک نابینایی جنین هست که شما نیستی خداروشکر

CMV هم سایتو مگالو ویروسه مبتلا نیستی ولی ایمنی هم نداری اینم واکسنی kdhc نداره

1825
اینطور که من متوجه میشم از پایین به روبلا که همون سرخجه ست ایمن نیستی احتمالا باید واکسینه بشی. به ...

مرسی عزیزم.پس با این تفاسیر باید واکسن بزنم و 3ماه دیگه دوباره اقدام کنم  

فرزندم...  سرزده باش...مثل برف اول آذر...ذوق مرگم کن با آمدنت  
1856
ممنونم ندا جون انشالله خدا به شمام بده معلومه که دل خیلی مهربونی با این حرفای قشنگ

ممنووونم عزیزکم لطف داری از وجود خود شماااس،انشاا.. باهمدیگه😍😍😚😚

امین آرزو بر مادران منتظر عیب نیست🤪

بععععلهههه که عیب نیییست💃🏻💃🏻

انشاا.. که خدا زودی به همه مامانای منتظر ی نی نی سالم و اوجل موجل بده و همچنین ماها😍😍

1794
قدر نمیدونه بچه میمون😆بیادش با چوب آلبالو میزنمش

وااای که چه نقشه هایی نیومده واسش داری میبینه از الان خشنی نمیاد الان😂😂 میخواد ببینه کی از در محبت وارد میشی بیاد😎عزییییزم خودتووو کنترل کن،میدونم که مهربونی از رو حرصت میگیااااا،خدا ی وروجکشو نصیبت کنه

آره میفهمه تا یه مدت عقب نشینی میکنه بعد دوباره نیششو درمیاره👺👺👺👹👹👹منم فاصله زمانی رفتنم رو زی ...

ااای بابا دلش میاد عروسم مثل دختر آدم میمونه دیگه چی بشه اینکارا آخه

1718