1421
1411
همه مادرشوهرا که یجور نیسن

خووب نمیدوونم من میترسم دا😭😭😭😭حالا که خدا پسر داده

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
سلام مهسا جون رفتم سونو اصلا دکترا خودشونم متوجه نیست. دکتر هفته پیش گفت کیست آندومتریوز داری. 2سانت ...

دیددی چیززی نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
دیددی چیززی نیست

آجی خودشونم نمیدونن چیه   یکی میگه فولیکول با جداره های نامنظم که از شنبه تا الان یک سانت کوچیکتر شده!!!!!!!! و کیست شده  یکی دیگه میگه کیست آندومتریوز که 2ونیمه. حالا موندم تا یکشنبه ببینم نفر سوم چی میگه. راستی امروز اولین آمپولم رو زدم. از روز دوم بهم لتروزل دادن خوردم زیاد فولیام بزرگ نشدن حالا سه تا اف اس اچ بهم دادن. 

میگم اف اس اچ همون گونال افه

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

خداروشکر خداروشکر خیلی خوشحالم برات عزیزمممم

ممنونم سپاسگزار بابت محبتت. مرمر جون دکتر قبلیم گفت ضخامت آندومترت روز دوم 3و خورده ایه حالا این یکی میگه ضخامت آندومترت اینقدر پایینه که نمیشه اندازه زد   به نظرت این وسط من حرف کدوم رو قبول کنم. مگه میشه روز دوم ضخامت 3 باشه و روز 7 نشه حتی اندازه اش رو زد

1401
آجی خودشونم نمیدونن چیه     یکی میگه فولیکول با جداره های نامنظم که از شنبه تا الان یک سان ...

نگران نباش استررس نگیر توکلت بخدا بااشههه اروم باشی همه چی دررست میشه مثل همیشه صبوری کن مطمنم کم مونده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگران نباش استررس نگیر توکلت بخدا بااشههه اروم باشی همه چی دررست میشه مثل همیشه صبوری کن مطمنم کم مو ...

مهسا اگه بدونی دکتر قبلی چه بلایی سرم اورد از شنبه تا خود امروز نه خواب داشتم نه خوراک. خیلی چرت و پرت بهم گفت. میگه تخمدان چپ نداری.فکر کن چه به سرم اومده. باز دکتر امروزم خدا خیرش بده 

ممنونم جواب آزمایشم که خوب بود یه دکتر یه چیز میگه دکتر بعدی چیز دیگه. خیر سرم مثلا مرکز ناباروریه. ...

عزیزم

خدارو هزاربارشکر

همین جواب خوب ازمایشته که میگه دکترا الکی چنه مفت میزنن 🤗😁

دوستان میشه بهم رای بدین 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3379347/تاپیک-گذاشتن-عکس-های-مسابقه-حنان

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زنان حامله میشوندوشکم هایشان میشود خانه ی موجودی دیگر ، میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است ، نه خود زنان حامله نه  رهگذر ها ، مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند ، انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند . جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو .  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش ، و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیای دیگر است ...🤰🤱🏿
مهسا اگه بدونی دکتر قبلی چه بلایی سرم اورد از شنبه تا خود امروز نه خواب داشتم نه خوراک. خیلی چرت و پ ...

چهه بیسواد بوده اشغاال

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1394
عزیزم خدارو هزاربارشکر همین جواب خوب ازمایشته که میگه دکترا الکی چنه مفت میزنن 🤗😁

ممنون.فقط خدا میدونه این دکتر چی به سرم اورده بود روز و شب نداشتم. اتفاقا دیروز یه خانمی هم گفت دکتر فلانی بهم کلی ترسوندم.همون حرفای منو زده بهش. واقعا اگه این آزمایشا نباشن بعضی دکترا چه بلاها سرمون نمیارن

چهه بیسواد بوده اشغاال

اولش که میگفت تخمدانات چسبیدن به همدیگه بعدش گفت نه اصلا نداری تخمدان چپ رو.آخر سر بعد از کلی بالا پایین گفت وای چقدر ریز تخمدان چپت به زور دیده میشه.

حالا روز دوم پریودم این دکتره گفت ضخامت آندومترم 3ونیمه دکتر دیروزی گفت خیلی نازک و اصلا قابل اندازه گیری نیست. به نظرت چی بخورم تا ضخامتم خوب بشه

ممنونم سپاسگزار بابت محبتت. مرمر جون دکتر قبلیم گفت ضخامت آندومترت روز دوم 3و خورده ایه حالا این یکی ...

خب عزیزم ضخامت آندومتر که خب معلومه روزای اولی که پریودی کمه

حالا از روز سوم تا روز ۷ ام بازم خونریزی داشتی بخاطر همون نازکتر شده

اولش که میگفت تخمدانات چسبیدن به همدیگه بعدش گفت نه اصلا نداری تخمدان چپ رو.آخر سر بعد از کلی بالا پ ...

میگن لوبیا سبز و هویج برای افزایش ضخامت خوبه

خوراک لوبیاسبز درست کن بخور تا روز ۱۴ سیکلت تا ضخامتت بالا بره

داروی مخصوص هم برای افزایش ضخامت هس بعدا دکترت صلاح بدونه مینویسه

آجی خودشونم نمیدونن چیه     یکی میگه فولیکول با جداره های نامنظم که از شنبه تا الان یک سان ...

به سلامتی عزیز دلم

خداروشکر

خیلی خوشحال شدم

ایشالله خیره

با انرژی مثبت شروع کن

1418