2733
2739
عنوان

ابروم پیش شوهرم رفت بااین مهمونام😐

| مشاهده متن کامل بحث + 746 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو که نگفتی پول داروهاشون رو بده

خودش خواسته پس دلیلی نداره خجالت بکشی

انگار خودتو مدیون میدونی...

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
2731
اشکال نداره شاید دستشون خالی بوده ثواب داره

بیشترشون روشون زیاده کسی دستش خالی هم باشه ربطی نداره شوهر دختر خواهرشوهرش حساب کنه یا اینکه میتونس یه پنیرخونگی درس کنه و بیاره

2738
نه بابادارن دایی منه ها

چرا آبروت بره چشمتون بخدا باشه نه ب دست بنده خدا. ..منم امسال عید دو تا پسرخاله خم اومدن خونمون منم تازه عروسم اولین بارشون بود میومدن خونمون با اینکه من نامزدی دوبار با شوهرم رفتن خونشون و هر دو بار شیرینی بردم اونا دست خالی انگار ن انگار خونه یه تازه عروس میان اونم عید اصلا نه من نه شوهرم بخودمون نگرفتیم تازه دارا هم هستن. .هر کس شخصیت خودشو نشون میده و بس

محتاج صلوات تک تکتون برا آرامش دلم.

شوهرت به خاطر شما بهشون احترام گذاشته چرا بهش میگی خودشیرین ؟؟

ولی خدایی خیلی سخته اقوام آدم این مدلی رفتار کنن جلو شوهر . 

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد
ربطی به پول نداره منظورم با اون قسمتشه که میگه چیزی واسم نیاوردن.کمی خوش دل باشید

گفتم پیش شوهرم زشت شد شوهرم عاشق لبنیات محلیه خوب اوناام روستاان توخونشون پره ازاین چیزا میتونست نیم کیلوپنیربیاره چی میشدکلی شوهرم خوشحال میشد امروزمیگفت کاش یکم پنیرمیاووردبرامون پولشومیدادم

2706