2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم اونم دوستت داره؟ شاید اونم الان تو فکرته ببین راهش شاید فراموشی نیست . چقد باهم بودین که نمیتو ...

داشت ولي واسش جادو كردن بردنش شد ي ادم ديگ منم هيچكاري نميتونسم بكنم  دارم از دلتنگي ميميرم بايد فراموشس كنم بايد اون وايه هميشه رفته😔ازم متنفر شده

داشت ولي واسش جادو كردن بردنش شد ي ادم ديگ منم هيچكاري نميتونسم بكنم  دارم از دلتنگي ميميرم باي ...

چقدر شرایطت شبیه منه دختر... ولی من هنوز یه ماهم نشده .. دلتنگشمم اما اون منو نمیخواد پشتمم کلی حرف زده

اللهم صل علی محمد و ال محمد
چقدر شرایطت شبیه منه دختر... ولی من هنوز یه ماهم نشده .. دلتنگشمم اما اون منو نمیخواد پشتمم کلی حرف ...

خوب منم الان دو ساله ك واسش جادو زدن ديگ نخواستم و بشتم كلي خرف رد...٢ساله ي شب بدون اشك و زجه نخوابيدمه

خوب منم الان دو ساله ك واسش جادو زدن ديگ نخواستم و بشتم كلي خرف رد...٢ساله ي شب بدون اشك و زجه نخواب ...

فدای دلت. کاملا درکت میکنم میفهممت ازته قلبم میگم منم با زجه زدن و گریه میخوابم اما وقتی رفته دیگه رفته نمیشه کاریش کرد باید انقد به خودمون برسیم و ایندمونو بسازیم تا حسرت بخورن.. طلسم اخرش باطل میشه و پشیمون برمیگرده مطمئن باش. به جای اینکه بشینی و بهش فکر کنی به خودت و خواسته هات فکرکن .. واسه انتقام گرفتن از اون ایندتو بساز باور کن بفهمه کجاها رسیدی حسرت میخوره.. گاهی مجبوریم رها کنیم فراموش نکن فقط دست بکش 

اللهم صل علی محمد و ال محمد
فدای دلت. کاملا درکت میکنم میفهممت ازته قلبم میگم منم با زجه زدن و گریه میخوابم اما وقتی رفته دیگه ر ...

شب از اشك ريختن لباسام خيس ميشن استخون تو زخمم

ميكن جادو طلسم تا ابد باطل نميشه😔مگر اينكه بري پيش دعا نويس😔منم نتونستم..دلم خيلي بهونه ميگيره دوسالع ي اب خوش از گلوم پايين نرفته😔

فدای دلت. کاملا درکت میکنم میفهممت ازته قلبم میگم منم با زجه زدن و گریه میخوابم اما وقتی رفته دیگه ر ...

بخدا هر ثانيم جهنمه هرچي سعي كردم خوب بشم نشذ

2706