2726
عنوان

خال روی صورتم😟😟

413 بازدید | 19 پست

سلام 

از بچگی یه خال روی لپمه هروقت میرم جلو آینه میبینمش و بعضی وقتا میبینم بقیه هم نگاش میکنن😣 

میخواستم ببینم امکانش هست بردارمش و جاش نمونه

خدایا شکرت به خاطر پسر کوچولوم👶خیلی خوش اومدی سورنا🌹🥀🏵💮🌸💐🌺🌻🌼🌷⚘🌾

خال که قشنگه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دوست منم یه بزرگ رو گونه داشت رفت لیزر کرد خدایی خیلی تاثیر داره تو ظاهر

یعنی جاش نمونده 

من دخترخالم خال زیاد داشت روصورتش..چندسال پیش همه رو برداشت..هزینشم خیلی کم بود ..هرخال ۵ هزار.البته فک کنم ب نوع خال هم ربط داشته باشه هزینش..الانم ک حتما هزینش بالاتر رف..ولی بازم زیاد نیس

من هم صورتم چند تا خال داره بزرگ نیست البته ولی خوب خال دارم دیگه خال چیکارش کنم همینجوری خودم رو دو ...

مال من خیلی کوچیکم نیس فکر میکنم بدون خال قشنگترم

من دخترخالم خال زیاد داشت روصورتش..چندسال پیش همه رو برداشت..هزینشم خیلی کم بود ..هرخال ۵ هزار.البته ...

الان فک کنم خالی 50 تومنه تا جایی که شنیدم بازم مطمئنم نیستم ولی اره بستگی به اندازشم داره

ممنون میشم برای شادی روح مادر شوهر عزیزم یه صلوات یا فاتحه بفرستید💔❤
الان فک کنم خالی 50 تومنه تا جایی که شنیدم بازم مطمئنم نیستم ولی اره بستگی به اندازشم داره

من حاملم عیبی نداره خالمو لیزر کنم 

2706