2737
2734

چ باکلاس😐

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

بنظر خوب نمیاد بوش ک خیلی وحشتناکه 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چ باکلاس😐

چیش باکلاسه؟ همه چی خوری شد کلاس؟

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

ببخشیدا ولی بوی پماد ویکس میده

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

با استیک و مرغ و ماهی عالی میشه بیف استروگانف و ژیگو هم سبزیشون رزماری هست 

من سیب تنوری با پنیر و رزماری یا خوراک قارچ هم با رزماری دوست دارم

با سوپ های خامه ای هم خوب میشه

بنظر خوب نمیاد بوش ک خیلی وحشتناکه [/QUOTE]

[QUOTE=87475173]چ باکلاس😐

اخه تو این برنامه های آشپزی خارجی همش استفاده میکنن

خاستم ببینم با ذائقه ایرانی چجوری میشه؟!

اخه بوش خیلی زیاده 

2738

من داخل روغن زیتون ریختم گیاهشو بوش و طعمش خیلی قویه ولی خب خاصیت زیاد داره و بعده یه مدت عادت میکنی

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
ینی چن گرم رزماری برای چن گرم گوشت خوبه؟

گرمش رو نمیدونم من برای سرخ کردن یه ساقه میزارم

ولی برای بیف استروگانف چهار پنج ساقه رو برگ هاشو میکنم میریزم

ژیگو هم لابه لای شیار های گشت یه حبه سیر و کی رزماری میزارم

رزماری تازه از خشک خوش طعمتره

برا مزه دار کردن گوشت و مرغ خوبه، اقوام تو باغچشون کاشته بودن ،تو مایه های مرزه و ترخونه من تو سوپ و دلمه هم میزنم خوشمزه میشه

چیزی را که برای خودمیپسندی برای دیگران هم بپسند،چیزی را که برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند،اینجوری دنیا بهشت میشه.