2733
2734
عنوان

هيچوقت اسم مادرتون رو به كسي نگين

4808 بازدید | 32 پست

خانما من شنيدم تمام دعا نويس ها براي نوشتن دعا براي كسي بايد اسم مادر طرف رو بدونن

پس سعي كنين به غريبه اسم نگين

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا؟ از منم سوال کرد من گفتم 🤔

كي؟

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
چقدر به این چیزای پوچ اعتقاد دارید اگر نصف این اعتقادای پوچمون رو به خدا داشتیم زندگی هامون اینجور ...

عزيزم اوي احاديث هم دعا و تاثيرش هست

2738
ای وای یدفعه یکی ازم پرسید اسم مامانمو بهش گفتم تازه اون پسره خیلی دنبالمه اما من دوسش ندارم نکنه وا ...

حالا ديگه ازاين به بعد نگو ب كسي

بله اینو من ده ساله میدونم 

ولی واقعا من از بیگانگان هرگز ننالم....

اونی که داره دعا و جادو جنبل میکنه برای من آشناس میدونم

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

دقیقا اطرافم زیاده دعانویس همشونم شنیدم اسم شخص بامادرشومیخان

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
چقدر به این چیزای پوچ اعتقاد دارید اگر نصف این اعتقادای پوچمون رو به خدا داشتیم زندگی هامون اینجور ...

طلسم واقعیه عزیزم حتی پیامبر اماما اعتقاد دارن اما نباید استفاده ش کرد حرامه

اللهم صل علی محمد و ال محمد
عزيزم اوي احاديث هم دعا و تاثيرش هست

میشه عزیزم بگی کدوم حدیث و کدوم کتاب و کدوم روایت و کدوم سند؟

گلم برای ی حدیث همه اون چهارتا واجبه یکیش نباشه اون حدیث باطله

دردم از یار است درمان نیز هم...😊
2706