2726

امروز تو یکی از کانالا عکس واقعی گل محمد و اونا رو وقتی رو اون چوبه دار بستن پیدا کردم. اصلا شکل تصوراتم نبود. اونایی که خوندن خواااهشا اعلام حضور کنن هیجانمو تخلیه کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من خیلی دوس داشتم بخونم ولی هیچوقت جلد اولش تو کتابخونه نبود

از کجا دانلود کنم

دلخوش باش به باریکه‌‌ ی نوری که از بین چین های پرده روی تخت تابیده.به کتاب نیمه‌کاره‌ی روی میز ...به داغی فنجانت در هوای سرد...دلخوش باش به دو صندلی که هنوز روبه‌رو‌ی هم‌اند.به تنظیم کردن زنگ ساعت برای صبح فردا...به دفترچه‌ی کوچکی که رویاهایت را نگه‌ می‌دارد!که معنیِ همین ریز ریزهای سادهشاید "زندگی ادامه دارد" باشد😍😍.مژده_خردمندان                                                    عزیزای دلم مهربونا لطفا یک صلوات برای حاجتم بفرستید اجرتون با حضرت زهرا (سلام الله علیه)
من خیلی دوس داشتم بخونم ولی هیچوقت جلد اولش تو کتابخونه نبود از کجا دانلود کنم

فکر نکنم بشه دانلودش کرد. ده جلده که واسه من ه دو جلدش تو یه کتاب بود. و 4 ماه به طور جدی می خوندم طول کشید خوندنش و فووووق العاده بود. من بعد از اون کتابای کمی به چشمم میاد. اینم عکس واقعی گل محمد بعد از کشتنشه

فکر نکنم بشه دانلودش کرد. ده جلده که واسه من ه دو جلدش تو یه کتاب بود. و 4 ماه به طور جدی می خوندم ط ...

امید وارم بتونم بخونمش

دلخوش باش به باریکه‌‌ ی نوری که از بین چین های پرده روی تخت تابیده.به کتاب نیمه‌کاره‌ی روی میز ...به داغی فنجانت در هوای سرد...دلخوش باش به دو صندلی که هنوز روبه‌رو‌ی هم‌اند.به تنظیم کردن زنگ ساعت برای صبح فردا...به دفترچه‌ی کوچکی که رویاهایت را نگه‌ می‌دارد!که معنیِ همین ریز ریزهای سادهشاید "زندگی ادامه دارد" باشد😍😍.مژده_خردمندان                                                    عزیزای دلم مهربونا لطفا یک صلوات برای حاجتم بفرستید اجرتون با حضرت زهرا (سلام الله علیه)
من خیلی دوس داشتم بخونم ولی هیچوقت جلد اولش تو کتابخونه نبود از کجا دانلود کنم

عاقا من دیگه جوری شده بودم که دلم می خواست جای مارال باشم اونقدرررر تصور خوب از گل محمد داشتم. هنوزم خیلیی دوسش دارم ولی اون جذابیت تو ذهنمو نداشت  

عاقا من دیگه جوری شده بودم که دلم می خواست جای مارال باشم اونقدرررر تصور خوب از گل محمد داشتم. هنوزم ...

نگو دیگه دلم اب شد .من موقعیت کتاب خوندن ندارم به اون شکل 

بچه دارم 

یه نرم افزار خوب واسه کتابخوندن سراغ نداری تو بازار انلود کنم؟؟؟؟اکثرا فونتاش ریزن چشمام دردمیگیره

خود مارال فکر میکنی چه شکلی بوده؟ بدتر از اینا.

حالا واقعا دلت میخواست زن دوم باشی؟ 😅

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۳/۸، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
خود مارال فکر میکنی چه شکلی بوده؟ بدتر از اینا. حالا واقعا دلت میخواست زن دوم باشی؟ 😅

اگه گل محمد سردار بود چرا که نه  شوخی می کنمااا

ولی همین گل محمد کلی خاطر خواه داشته. اصلا هرچی سعی می کنم این چهره رو با اونی که کلی عاشقانه داشت تطبیق بدم نمیتونم. همینطور بیگ محمدو

کتابشو دوست داشتم ولی چند نکته مبهم هم توی ذهنم هست.چراستارخودش فرار نکرد؟چرا نویسنده سعی داشته شخصی ...

ستار که خیلی واضح بود که چرا نرفت...چون تو شهر خودشون قبلا مردم از قهرمانانشون حمایت نکردن و خون خیلیا ریخته شد. می خواست اینبار هرجور شده پشت گل محمد در بیاد. به نظرتون کدوم قسمت باعث شد که احساس کنید نویسنده خودشو از گل محمد بالاتر دونسته؟ و اینکه گل محمد در دنیای واقعی هم همین لقب رو داشت....

2706