2733
2734

https://www.instagram.com/p/BsqRVm6h4oi/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=2b49vaaw3ukq

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

این سوال خیلی از ماهاست وفکر میکنم جواب خوبی رو دادن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

چون تفریحی ندارن

تنها تفریحشون شب تو رختخوابه نتیجه اش میشه این همه بچه

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واقعا،،هرچه بدبخت تر باشی بچه اتم بیشتر میشه انگارفکر کنم اونا خوشبختی رو بچه دار شدن میدونن

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏

اره چند روز پیش عروسی بودیم دیدم یه دختر ۲۵ ساله که شوهرش معتاده و از بچگی میشناسمش و زیرپوشش کمیته هم هستن برای بار سوم بارداره یکی نیست بگه خیلی زندگی خوبی داری هر روزم بچه میاری

دوتا بسته

خدا تنها امیدمی 🌹امضای سال ۹۸ تیکر عروسیمه باردار نیستم ... م... 
2738
چون تفریحی ندارن تنها تفریحشون شب تو رختخوابه نتیجه اش میشه این همه بچه

ایولا دمت گرم

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏

نا آگاهی خانواده محروم واین جمله آنکه دندان دهد نان دهد😀😀😀😀😀

دوخت سرویس آشپزخانه مطابق باسلیقه شما پذیرفته میشود برای دیدن نمونه کارامون به آدرس اینستاگرام gallery_hasti97 مراجعه کنید. 

کاری به چراش ندارم فقط اینو میدونم تعداد بچه های دیگران به من ربطی نداره مگر اینکه تو تامین مسائل دیگرشون مثل خورد و خوراک و پوشاک نقشی داشته باشم😐 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

چون یارانه داره😂😂😂😂یاد فیلم خجالت نکش افتادم😁😂

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍

همه ی اون دلایلی که دوستان گفتن

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2706