2410
2553

من میخوام تو خونه واسه خودم کار کنم ..ولی نمیدونم چیکار کنم واز کجا شروع کنم ..اگه تجربه ای در این زمینه دارین ممنون میشم کمکم کنید ..تشکر 

آرزو میکنم روزی برسه که وقتی دلتون براش تنگ شد فقط کافی باشه که از این پهلو به اون پهلو بشید
خب تو چه زمينه اي ميخواي كار كني

فرقی واسم نمیکنه ..فقط کثیف داری زیاد نداشته باشه .با بچه کوچیک بشه انجامش داد ..

آرزو میکنم روزی برسه که وقتی دلتون براش تنگ شد فقط کافی باشه که از این پهلو به اون پهلو بشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرشوهرم وخیلیا ی دگه اطرافم هستن باسوزن دوزی درآمدخیلی خوبی دارن

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
2720

[QUOTE=87468593]خواهرشوهرم وخیلیا ی دگه اطرافم هستن باسوزن دوزی درآمدخیلی خوبی دارن[/Qکلاسشو رفتن؟ سوزن دوزی روی لباس مجلسی ؟

فرقی واسم نمیکنه ..فقط کثیف داری زیاد نداشته باشه .با بچه کوچیک بشه انجامش داد ..

خب ميتوني فروشگاه اينترنتي بزني از يك فروشگاه عنده بخري با مقدار سودي بفروشي

قضاوت فقط کار خداست...
خب ميتوني فروشگاه اينترنتي بزني از يك فروشگاه عنده بخري با مقدار سودي بفروشي

در این زمینه تجربه ای دارید؟ چ بفروشم ..پوشاک ..لوازم بهداشتی ؟

2714
لوازم فانتزي براي يك ايده يا بايد اولين باشيد يا بهترين باشيد يا متفاوت باشيد 

ادرس سایت اینترنتی دارین ک لوازم فانتزی بفروشه من برم تحقیق کنم ببینم قیمتاش چجوریه

[QUOTE=87468593]خواهرشوهرم وخیلیا ی دگه اطرافم هستن باسوزن دوزی درآمدخیلی خوبی دارن[/Qکلاسشو رفتن؟ س ...

نه باباچه کلاسی عزیزم اینجا بچه های ده سالمون بلدن 

البته کلاسشم هس

شمامیتونی ازآسوناش شروکنی روما شلوارلی ومانتو

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
[QUOTE=87469271] ادرس سایت اینترنتی دارین ک لوازم فانتزی بفروشه من برم تحقیق کنم ببینم قیمتاش چجوریه ...

نه باباچه کلاسی عزیزم اینجا بچه های ده سالمون بلدن  البته کلاسشم هس شمامیتونی ازآسوناش شروکنی ...

شما جنوبید؟ چ جالب برم ..توی نت سرچ کنم ببینم چجوریه ..اگه عکسی هم ازش داری برام بفرستین ممنون میشم

تو شهر شما جواب میده و کجا میفروشن 

آره بازارپره 

لباس محلیامون همه سوزن دوزی هس 

کساییم هستن روشلوارلی وجین مانتووشال میدوزن میبرن شهرواستانای دگه حتی تهران 

من شنیدم برج میلادداره باقیمت بالایی میفروشن حتی خارج ازکشورم داریم میبرن

2706