2733
2734
عنوان

از دست داداش و زنداداش😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2120 بازدید | 133 پست

والا شانس دارن

من کناااار مادرشوهرم زندگی میکنم اما هر دو تا بچه هامو خودم تنها نگه میدارم

از روز اول خودم تنها هردوشون رو نگه داشتم

میدونی چیه اصلا رو نمیده که مثلا من بخوام تو بچه داری و کلا تو همه چی کمکم کنه

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم مامان وبابات خودشون باید عذر شونو بخوان!

قوربون بابایی برم بعضی اوقات باخواهرم اینا شب نشینی میریم خونشون ساعت از 12که داره میگذره مبگه بچه ها ! دارید میرید کلید برقوبزنید من دیگه پانشم! 😆 خیلی غیرمستقیم میگه برید 😅

تنهایی فقط صدسال  اولش سخته 🔴بابااااا من کاربر جدید نییییستم 😣 به دلیل مساعل امنیتی😎 قطع دسترسی شدن
2728
2738
عزیزم مامان وبابات خودشون باید عذر شونو بخوان! قوربون بابایی برم بعضی اوقات باخواهرم اینا شب نشی ...

به نظرم بيشتر تقصير بابامم هست. مامانم بيچاره نميخواد اونا انقدر بيان ولي بابام ب خاطر اينكه نوه شو دوست داره، هي بهشون رو داده و اينا هم سو استفاده ميكنن

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم
به برادرت بگو جمع کنین خودتونو . به این کار میگن مزاحمت . من بودم میگفتم به فکر مادرت باش ملاحظه هیچ ...

به نظرت بگم واقعا؟

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم
اره ديگه الان من حرفي هم بزنم اينا فكر ميكنن به خاطر اينكه ميخوام بچه خودمو بيارمه لابد!!!

صد در صد ..خدا نکنه ب همچین آدمیایی بگی وا ویلا میشه...در حالی ک خودشون و اقعا باید درک کنن ک نمیشه بچه همیشه دور باشه ازشون..

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
خواهرشوهره منم اینه . البته الان بچش 8 سالشه  بچه اش که کلا با مادرشوهرم اینا زندگی میکنه خود ...

وای چقدر بدم میاد😑 خب شوهر کردی یا زن گرفتی که مستقل شی..اینجور پدر و مادرا چه حوصله ای دارن تا کی میخوان  جور بچه هاشونو بکشن😐

2706