2726
عنوان

از دست داداش و زنداداش😐😐

2118 بازدید | 133 پست

برادرم يكساله بچه دار شده. توي اين يكسال شايد سر جمع يك ماه توي خونه خودشون بودن. يا خونه مامانميناي منن يا خونه مامان زنداداشم. بيشترم خونه مامان منن چون نزديكترن. آقا اين همه آدم بچه شونو ميدن ب پدر بزرگ مادربزرگ نگه دارن، ديگه خودشون قرار نيست برن توي خونه اونا زندگي كنن ك😐😐😐خدا نكنه بچه مريض بشه، ديگه كل هفته رو ٢٤ي اونجان!!داداشم كارمنده ولي خانمش كارش مال خودشه يعني ميتونه بمونه و بچه اشو نگه داره ولي اينكارو نميكنه. تازه زنداداشم از سركار هم ك برميگرده كاري ب بچه اش نداره و ميگيره ميخوابه راحت😐 

امروز رفتم خونه مامانم، اينا هفته پيشو كلا اونجا بودن باز ديدم امروز اومدن اونجا، با وجود اينكه مامان من سرما خورده و مريضه. اصلا هم عين خيالشون نيست. ديگه اعصابم خورد شد اومدم. ب نظرتون با اينا چكار ميشه كرد؟؟؟

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خواهرشوهره منم اینه .

البته الان بچش 8 سالشه 

بچه اش که کلا با مادرشوهرم اینا زندگی میکنه خودشم از سره کار میاد میره ناهار و چاییشو خونه مامانش میخوره سهم غذای شوهرشو میگیره میره خونه خودشون یعنی برنامه هروزشونه.اوایل که شوهرشم ناهارشو میومد اونجا.الان دیگه نمیاد.اون یکی دخترشم بچه نداره صب بیدار میشه میره خونه مامانش تا غروب که شوهرش بیاد .کلا مشخص نیس بچه شوهر داده بدتر شده اوصاعشون 😁

خوب ادمای وابسته این

اینی هم که میگی تخت میگیره بعده کار میخوابه یکم شاید مادرانه هاش کمه

ولی خودت بچه نداری درسته؟

بچه که داشته باشی دوست داری یکی همش کمکت باشه

همش خسته ای

کاریشون نداشته باش

یکمی بچه بزرگتر شد نمیان

من دورم ولی بچه های خواهر برادرام رو مامانم بزرگشون کرده البته داداشم و خواهرمم همش اونجان

ما دوست داریم

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
هیچ کار بشین و نگا کن....حرفی بزنی بعدها پشیمون میشی بهت برچسب حسود میزنن..

اره ديگه الان من حرفي هم بزنم اينا فكر ميكنن به خاطر اينكه ميخوام بچه خودمو بيارمه لابد!!!

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم
2706