2737
2734

بعد از حریره چی براش درست کردین؟

چجوری سوپ درست کردین؟ گوشتشو باید چرخ کرد یا...؟

راه ظهورت را بستم ... قبول‌ خدا را چه دیدی شاید قرار است حُرِّ تو باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میکس کردم گوشت و هویج و جعفری و سیب زمینی و برنج رو گذاشتم باهم پخت بعد میکس کردم میدادم میخورد

💐من💐دختر💐بارونم  💐 من💐همان💐هوای 💐بارونی  💐 ام💐من💐همان💐بوی💐نم💐بارونم💐
2728

من سوپو میکس میکنم

ماهیچه

برنج

هویج

کدو

ماش

عدس

سیب زمینی

سبزی سوپ

نخود فرنگی

لوبیا سبز

گاهی اوقات ذرت

گاهی اوقات جو پرک 

اینایی رو که گفتم هر هفته یکیشو به سوپش اضافه کردم که اخرش شد همشون

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               
2738

سوپش با ارد برنج و هویج و اب گوشت و سیب زمینی و خیلی رقیق درست کنید. کم کم غلیظش کنید و خود گوشت اضافه کنید. وقتی غلیظ درست کردید کلا میکسش کنید که معدش اذیت نشه. کم کم میتونید سبزیجات مختلف بریزید. ولی یه دفعه همه چی اضافه نکنید. هر سه روز یکبار

خوشحالی یعنی ....

اولا:هویج و سیب زمینی و برنج و ماهیچه

الان ۸ ماهشه بلغور گندم و جو و ماش و عدس و سیب زمینی و هویج و برنج و پیاز و ماهیچه

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

مثل همون سوپ بزرگتر ها.هویج و سیب زمینی و جعفری رو گذاشتم بپزه بجای رشته توش یکم برنج ریختم.گاهی توش آب قلم ریختم گاهی گوشت تیکه ای گاهی هم مرغ

وقتی قشنگ پخت غلیظ شد همه رو له کردم و گوشت رو له و ریز کردم دیکه بچه راحت خورد

من همزمان با حریره ی بادام که صبح ها به جای صبحانه بهش میدادم برای ناهار ظهرش سوپ درست میکردم 

یک سوم هویج، یک قاشق مرباخوری برنج و یک تکه گوشت خورشتی که اولویت با گوشت گوسفند که میتونید از مرغ هم استفاده کنید. با کمی پیاز گوشت تفت بدین به اندازه ی نصف پیاز کوچک تا بوی گوشت از بین بره و بعد دو لیوان آب اضافه کنید و بزارید بپزه بعد برنج و هویج اضافه کنید و بزارید آب جذب غذا بشورد و در نهایت غذا را با پشت قاشق یا گوشت کوب دستی له کنید 

بزرگترین نعمت فقط سلامتی و آرامش است.

حتی میتونید به غذای بچه ها نعنا، جعفری و ادویه هایی مثل زردچوبه، دارچین به مقدار خیلی کم اضافه کنید ولی نمک و فلفل و آویشن و ادویه کاری زیر یکسال ممنوعه 

بزرگترین نعمت فقط سلامتی و آرامش است.
2706