2726

رفتارتون بعد اینکه شوهراتون از سر کار میاد خونه چیه.. ؟ برا من حتی سلامم نمیکنه

میپرم بغلش 😕😕

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از مردایی که هی کمرو دست و پاشونو میگیرن و ناله میکنن که مریضن بیزارم یعنی. احتمالا فکر میکنن اینجوری توجه بیشتری میگیرن

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

خسته ست براش چایی بریز شماسلام کن خسته نباشید بگو بزار خودش بیاد پیشتون 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

اوضاع اقتصادی خیلی سخت و بد شده، یجورایی خیلی ها مثه خودم دارن از بی حوصلگی و کم محلی شوهر مینالن.

واقعا آدم نمیدونه چیکار کنه، من بهش میگم بابا حالا پول نداریم حداقل بیا با حرف خوب و قشنگ عاشقانه حالمونو خوب کنیم

2706