2726
عنوان

بازم سونو غربالگری اول

303 بازدید | 19 پست

دوستان شش ماه پیش یه سقط فراموش شده داشتم تو هفته هشت رفتم قلب تشکیل شده بود ولی تو غربالگری بهم گفتن توقف رشد داشته حالا مجدد باردار شدم بازم قلب تشکیل شده هفته آینده نوبت غربالگری دارم استرس دارم نمیدونم چکار کنم به نظرتون برم بعد تعطیلات دوباره سونو بدم 

به چه می اندیشی نگرانی بیجاست ، عشق اینجا تو اینجا خدا هم اینجاست .

بارداری قبلیم هیچ ویاری نداشتم به خاطر همین اصلا متوجه نشدم ولی تو این یه خورده ویار دارم ولی تورم سینه هام هم کمتر شده 

يا ابوالفضل منم دقققققيقا همينطور شدم 

يعنى منم باردار بشم كلا استرسش ميخواد تو جونم باشه

انشالله اين صحيح و سالم مياد بغلت ولى برو سونو بده خيالت راحت شه ضرر سونو خيلى كمتر از استرسيه كه الان ميكشى

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

يا ابوالفضل منم دقققققيقا همينطور شدم  يعنى منم باردار بشم كلا استرسش ميخواد تو جونم باشه انش ...

ویار نداشتی متوجه بشی 

2728

استارتر استرس نداشته باش ایشالا که سالم میاد بغلت.من دو روز پیش سقط کردم دارم افسرده میشم

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
ویار نداشتی متوجه بشی 

چرا ويار شديد داشتم اما رفتم سونو تازه چند روز بود ضربان قلبش متوقف شده بود منم هنوز ويارمو داشتم حتى تا چند روز بعد از سقط

فقط اون چند روز آخر به پهلو كه ميخوابيدم حس ميكردم يه چيزى انگار از شكمم آويزون ميشه فكر ميكردم چون بزرگ شده اينطوريه😣

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
استارتر استرس نداشته باش ایشالا که سالم میاد بغلت.من دو روز پیش سقط کردم دارم افسرده میشم

درکت میکنم تا ماه ها هر شب گریه میکردم خیلی تجربه روحی سختیه 

😢😢

چرا ويار شديد داشتم اما رفتم سونو تازه چند روز بود ضربان قلبش متوقف شده بود منم هنوز ويارمو داشتم حت ...

تفاوت سن بارداری با جنین چطور بود من حدود 12 روز تفاوت داشت

تفاوت سن بارداری با جنین چطور بود من حدود 12 روز تفاوت داشت

5 روز

خوش بحالت حالا لااقل دوباره باردار شدی.من که بعد سقطهام نابارورهم شدم انقدر خدارو صدازدم خودم خسته ...

از رحمت خدا هیچ وقت نا امید نشو منم نابارور بودم و یه مرحله ای وی اف کردم ولی خدا خواست و طبیعی دو بار بعد از ای وی افم باردار شدم سعی کن تغذیه ات خیلی خیلی اهمیت بدی 

چند هفته سقط داشتی

١١ هفته

بارداری قبلیم هیچ ویاری نداشتم به خاطر همین اصلا متوجه نشدم ولی تو این یه خورده ویار دارم ولی تورم س ...

ایترس نداشته باش توکلت بخدا

این شب عید امام زمان ب خودش توکل کن

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
2706